Tripp Trapp - krzesełko, które rośnie wraz z dzieckiem. Teraz w nowych kolorach!

Niewiele jest tak uniwersalnych sprzętów dla dzieci jak krzesło Tripp Trapp marki Stokke. Zostało ono zaprojektowane tak, by towarzyszyło dziecku od najmłodszych lat, aż do dziesiątego roku życia. Od niedawna dostępne jest w nowych, ciekawych kolorach.

Kiedy norweski projektant Peter Opsvik zauważył, że jego syn nie ma krzesełka pozwalającego mu komfortowo spożywać posiłki razem z rodziną, postanowił działać. W 1972 roku światło dzienne ujrzało pierwsze krzesełko Tripp Trapp. Z miejsca zrewolucjonizowało rynek dziecięcych krzesełek. Warto zaznaczyć, że sprzedano już 10 milionów egzemplarzy krzesełka Tripp Trapp!

Zarówno oparcie, jak i regulowany podnóżek zapewniają stabilność i wygodę oraz możliwość swobodnego przenoszenia ciężaru ciała. Dzięki temu Tripp Trapp jest idealnym krzesłem dla dziecka na wszystkich etapach jego rozwoju. Bez względu na wiek czy rozmiar - każdy maluch może na nim wygodnie siedzieć przy rodzinnym stole, jeść, bawić się i brać aktywny udział w życiu rodziny. Akcesoria dodatkowe umożliwiają korzystanie z krzesełka już od chwili narodzin.

Przeszło 40 lat później, Tripp Trapp nadal zachwyca swoją unikalnością. Firma Stokke, rozszerza swoją kolekcję o nowe kolory (np. Soft Pink, Wheat Yellow i Hazy Grey) by być wciąż na bieżąco z trendami.  Do gamy akcesoriów  dołączyło także także 10 nowych poduszek dopełniających bogatą paletę barw krzesełka. W ofercie pojawiły się również dwa nowe, dwustronne zestawy tapicerek dla zestawu Tripp Trapp Newborn Set, przyozdobione wzorami, prezentującymi samochody, gwiazdy oraz motyle.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Agora SA