Nowości w IKEA - powrót do tradycyjnego stylu [CENY]

W lutym IKEA wprowadza szeroką gamę nowych produktów, w tym wiele zaprojektowanych w klasycznym, tradycyjnym stylu. Wśród nowości znalazły się różne rodzaje tekstyliów, meble kuchenne oraz akcesoria do gotowania i jedzenia.

Nowe produkty, które na stałe zagościły w asortymencie IKEA, odwołują się do ponadczasowego tradycyjnego stylu. VARDAGEN -seria naczyń kuchennych oraz zastawy stołowej to produkty przeznaczone do przygotowywania oraz serwowania posiłków. Wykonane są ze szlachetnych materiałów - szkła, metalu i lnu.

Na uwagę zasługuje też seria INBJUDANDE. Różany wzór tekstyliów oraz akcesoriów kuchennych wprowadza do domu romantyczny nastrój. Dzięki temu poranne chwile przy filiżance kawy będą sprawiały jeszcze większą przyjemność.

Nowościami do kuchni są fronty kuchenne TORHAMN, wykonane z litego drewna i okleiny jesionowej. Łączą w sobie funkcjonalność, proste wzornictwo oraz rękodzieło. Doskonale dopełnia je półka ścienna FALSTERBO, która zapewnia dodatkową przestrzeń do przechowywania.

O funkcjonalność w kuchni zadba również nowa ława/barek do pracy RIMFORSA. Wykonana ze stali nierdzewnej i bambusa posiada ruchome półki, które czynią z niej praktyczne miejsce do przygotowywania posiłków. By czerpać jeszcze więcej przyjemności ze wspólnego gotowania, IKEA wprowadza nóż i obieraczkę SMABIT. Akcesoria są specjalnie dostosowane dla dzieci już od ósmego roku życia.

Dla miłośników hodowania roślin i ziół w zaciszu domowym, idealną propozycją będzie nowa seria stojaków na rośliny SATSUMAS. Dzięki nim łatwo będzie o piękną przestrzeń, w której sprawdzi się zaprojektowany we wzór koronki zegar SKURAR. Zawieszony na ścianie nie tylko przypomina, która jest godzina, ale stanowi małe dzieło sztuki w domu.

Projektanci IKEA przygotowali też specjalną gratkę dla wielbicieli skandynawskiej prostoty i dobrego snu. GJÖRA to niezwykłe, wielofunkcyjne łóżko. Wyższa część zagłówka może posłużyć jako wieszak na ubrania, a po zawieszeniu na niej tkaniny z metra sprawdzi się w roli ścianki działowej. Dzięki temu wykonane z litej brzozy łóżko będzie funkcjonalne zarówno w dzień, jak i w nocy.

Doskonałym dopełnieniem sypialnianego wnętrza będą lustra z serii KARMSUND. Dostępne są w różnych rozmiarach - od stojącego na podłodze z drążkiem na ubrania po stojące na toaletce z haczykami do zawieszenia biżuterii.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Agora SA