Jaki kolor ścian wybrać? Inspiracje 2016

Jaki kolor wybrać na ściany? Pomalować wnętrze na jeden kolor czy zestawić dwie barwy? Swoje propozycje kolorystyczne na ten rok przedstawiła firma Magnat. Kolorystyka wnętrz w ich wydaniu łączy klasykę z nowoczesnością.

Wybór koloru ścian to jedna z kluczowych decyzji, jaką podejmujemy przy urządzaniu wnętrz. Kolorystyka naszego mieszkania ma największe znaczenie w odbiorze mieszkania, tego jak się w nim czujemy i wyznaczenia stylu wnętrza. Klasyczna biel zawsze będzie pasować. Dla tych jednak, co chcą wprowadzić barwy do wnętrza przedstawiamy inspiracje kolorystyczne od firmy Magnat.

Znany producent farb ściennych zaproponował różnorodne zestawienia kolorystyczne wpisujące się w 4 główne nurty: morski, vintage, graficzny i loft. Dlatego mogą tu coś znaleźć dla siebie zarówno osoby preferujące spokojne połączenia, nowoczesne szarości jak i odważniejsze barwy. Magnat podpowiada, które barwy do siebie pasują, aby osiągnąć określony efekt. Naczelną zasadą w dobrze wszystkich zestawień kolorystycznych do wnętrz była nonszalancja. Pomieszczenia w kolorach Magnat nie są przestylizowane i nie wyglądają sztucznie. Czuje się w nich prawdziwe życie.

Według firmy Magnat we wnętrzach powinniśmy szukać wyrafinowanych połączeń i unikać oklepanej kolorystyki. Unikamy bezpiecznych beżów, zamiast nich wybierajmy złamane biele, szarości, błękity.

INSPIRACJE KOLORYSTYCZNE DO WNĘTRZ 2016 >>

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.