Bowl - łazienka w biżuteryjnym wydaniu

Kobieca, subtelna i delikatna - właśnie taka jest nowa kolekcja ceramiki i mebli i akcesoriów łazienkowych hiszpańskiej firmy Inbani.

Autorem kolekcji Bowl, stworzonej dla marki Inbani jest Arik Levy. Kolekcja, w skład której wchodzą umywalki wolnostojące i nablatowe, szafki podumywalkowe i postumenty, lustra wiszące i stojące, stojaki na ręczniki oraz wielofunkcyjne kosze łazienkowe, jest kobieca, subtelna i delikatna.

Pomyślana została jak biżuteria - zachwyca troską o każdy najdrobniejszy detal i zaskakuje kontrastem pomiędzy formą, przestrzenią i materiałem. Podstawę wzorniczą stanowi połączenie czystej bieli, cienkiego metalu oraz detali z marmuru – szlachetne, eleganckie oraz jednocześnie funkcjonalne. Poszczególne elementy mogą funkcjonować w przestrzeni łazienki jako samodzielne wyspy lub razem jako element przemyślanej kompozycji.

Umywalki Bowl są wykonane z wysokiej jakości materiału kompozytowego Ceramilux, który wyróżnia się błyszczącą i przyjemną w dotyku powłoką. Półki i postumenty pod umywalki wykonano z wodoodpornej, lakierowanej płyty MDF. Ich rzeźbiarski charakter podkreślają blaty z marmuru kanaryjskiego z harmonijnie rozmieszczonymi na białym tle żyłkami oraz ażurowe konstrukcje w modnym kolorze miedzi. Opcjonalnie elementy metalowe mogą być pokryte lakierem.

Kolekcja Bowl otrzymała w 2015 r. nagrodę Design Plus. Agentem marki Inbani w Polsce jest Inspirownia.

Kuchnie celebrytów - do pozazdroszczenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.