Longstory - oryginalne wzory we wnętrzach mieszkań

W kolejnej odsłonie cyklu "Polski projekt" przedstawiamy Wam Longstory - duet dziewczyn, które uwielbiają wyraziste wzory.

Obecnie w tworzeniu wystroju wnętrz można podpatrzeć nowe trendy. To przede wszystkim odwaga w wyborze dodatków i elementów wnętrzarskich. Biel i czerń odchodzą do lamusa na rzecz kolorowych printów.

Oryginalne wzory na tapetach, zasłonach czy też pościeli...

...to kierunek który bardzo mocno rozwijał się w Polsce. Wzory można wybierać z propozycji udostępnianych przez projektantów ale także i projektować pod swoim kątem. Specjalnie zaprojektowane wzory na rożnych powierzchniach podkreślają indywidualność domownika i wyróżniają na tle innych. Warszawski duet Longstory projektuje na indywidualne zamówienie, rozwija też kolekcje własnych wzorów, z których można wybrać coś dla siebie.

Longstory to duet dziewczyn: Agnieszka Pasierska i Magda Paszewska

Agnieszka ukończyła wydział grafiki na ASP w Krakowie, Magda jest absolwentką warszawskiej ASP. Poznały się przez przypadek, w pracowni sitodruku u Agnieszki. Estetycznie bardzo szybko się zrozumiały i postanowiły połączyć siły. Obie zajmują się projektowaniem wzorów. Ich prace były pokazywane m.in.: w Nowym Jorku na „Inside Out. Polish Graphic Design and Illustration in the Making” w ramach WANTED DESIGN NYC.

Zobacz także: jak łączyć wzory we wnętrzach?>>

Charakteryzuje je zamiłowanie do wyrazistych wzorów, a ich kreatywność znajduje odzwierciedlenie w wielu różnych stylistykach . Dlatego każdy może dobrać z bogatej gamy printów ofertę odpowiadającą swojej potrzebie.

Zaprojektowane wzory nanoszą na różne powierzchnie

Ozdabiają nimi tekstylia, tapety, plakaty, obiekty. Tworzą na indywidualne zamówienie, ale w swojej ofercie mają także stałe propozycje wzorów. Projektują również dla klientów komercyjnych, takich jak: teatry, architekci wnętrz, projektanci mody oraz dla małych i dużych firm. Czuwają nad całym procesem realizacji projektu, dobierając odpowiednią technologię mogą realizować zarówno pojedyncze zamówienia, jak i te obejmujące ilości przemysłowe.

W maju Longstory po raz pierwszy przedstawi swoją kolekcję wzorów na sezon jesień/zima 2016/2017. Każdy z nas będzie mógł wykorzystać stworzone przez duet projektantek motywy do podkreślenia indywidualności swojej i swojego otoczenia.

Więcej o: