Polski projekt: Maptu - piękno kartografii

Wyszukaj na mapie świata dowolne miasto i umieść je na plakacie, by stworzyć wyjątkową, osobistą ozdobę Twojego domu. Możliwość samodzielnego zaprojektowania dekoracyjnej mapy daje Maptu.pl - nowy projekt na polskim rynku.

Piękno kartografii kryje się w liniach dróg, ulic, kolei, ułożonych pośród mórz, rzek i jezior, tworzących wyjątkową grafikę. Planowane miasta, swobodnie wijące się rzeki, zatoki wgryzające się lądy, wyspy rozsypane na morzach – to wręcz miliony obrazów. Graficznie piękny wzór uzupełniają emocje związane z miejscem, wspomnienia, plany i marzenia, które dla każdego z nas tworzą jedyny w swoim rodzaju, osobisty przekaz.

Metropolia na ścianie

Jeżeli dom ma odzwierciedlać osobowość właściciela, Maptu jest idealnym rozwiązaniem, niezależnie od tego, z jakim miejscem na Ziemi czujemy się związani. Na plakacie można umieścić zarówno którąś z największych metropolii, jak Tokio, Meksyk, Nowy Jork, jak i polskie miasto lub wieś.

Jak działa Maptu?

Na stronie każdy sam dopasuje skalę i odpowiedni kadr, by uchwycić całe miasto z oddali albo jedynie przybliżenie dzielnicy. Maptu oferuje także wybór rozmiaru, orientacji pionowej lub poziomej oraz stylu plakatu.

Ile to kosztuje?

Plakat w rozmiarze 61x91 cm kosztuje 100 zł. Za plakat w rozmiarze 70x100 cm trzeba zapłacić 120 zł.

Polski projekt: BLUMA - torba na kwiaty

Więcej o: