Misaki Kawai dla marki Tiger. Świetna kolekcja!

"Play with Misaki Kawai" to kolekcja niezwykłych, kolorowych produktów codziennego użytku, zaprojektowanych zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Już od 29 kwietnia będzie dostępna w sklepach sieci Tiger.

Japonka Misaki Kawai, wystawiająca swoje prace m.in. w MoMA PS1 w Nowym Jorku, Malmö Konsthall w Szwecji, jest znana ze swojego szczerego, pozbawionego kalkulacji podejścia do sztuki. Maluje, rzeźbi, tworzy instalacje, wykorzystując muzyke, wideo, zdjęcia, tkaniny, papier, drewno, włóczkę. Jej prace są zabawne, z poczuciem humoru, dziecięco szczere, choć nie naiwne, a współpraca z Tigerem jest spójna ze sztuką artystki.

Pracowaliśmy z zespołem projektantów Tiger przez ponad półtora roku. Współpraca z Tigerem dała mi możliwość podzielenia się swoją sztuką z wieloma ludźmi. Praca z zespołem projektantów Tiger bardzo mi się podobała i jestem naprawdę zadowolona z rezultatów.

- mówi Misaki Kawai.

W kolekcji "Play with Misaki Kawai" znajdzie się 28 produktów. Będzie je można dostać w ponad 600 sklepach w 27 krajach, począwszy od 29 kwietnia.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.