EXPECTIT - pudełka do zadań specjalnych od polskiej marki. Idealne do mebli IKEA!

To małe, sprytne pudełko od Woodlowers odmieni popularne regały IKEA.

Dekorowanie wnętrz nie musi być trudne, popularne meble nudne, a porządek kojarzyć się ze sprzątaniem. Wystarczy EXPECTIT – małe, sprytne pudełko, które na wyciągnięcie odmieni regał z IKEI (EXPEDIT oraz KALLAX) w nową modną komodę, uporządkuje zabawki Twojego dziecka, albo stworzy dodatkową przestrzeń na drobne przedmioty.

Wykonane ze sklejki, jest solidniejsze i będzie służyć dużo dłużej niż tradycyjne papierowe czy plastikowe organizery. Pozwoli również na przechowywanie lub przenoszenie ciężkich rzeczy. Zabezpieczone olejem i wysokiej jakości farbami akrylowymi jest trwałe i bezpieczne również dla alergików. I co najważniejsze – nie wymaga samodzielnego składania.

Pudełko EXPECTIT od Woodlovers to sposób nie tylko na porządki, ale i na dylematy niezdecydowanych. Jeśli nie wiesz, czy lepiej zostać przy tradycyjnym, ale uniwersalnym kolorze drewna, czy postawić na któryś z 10 najmodniejszych ostatnio wnętrzarskich odcieni – nie zastanawiaj się już dłużej. Wybierz opcję 1 i zmieniaj jednym ruchem ręki kolor swoich mebli.

Do wyboru kilka opcji wykończenia pudełek:
EXPECTIT 1/2 - 1/2 farba, 1/2 olej - 55 PLN
EXPECTIT 1.0 - farba - 60 PLN
EXPECTIT 2.0 - 1/2 farba, 1/2 farba - 65 PLN

Polski projekt: wielki drewniany zegar Little. Jak jest zrobiony?

Więcej o: