Paprocki i Brzozowski zaprojektowali drzwi i okna dla marki Urzędowski

Okna i drzwi od projektantów mody, czyli jak wygląda kolekcja Urzędowski by Paprocki&Brzozowski?

Projektanci mody tworzący wnętrzarskie kolekcje to nic nowego. Maciej Zień projektował płytki a duet Bohoboco pościele. Ba, nawet sam guru mody Karl Legerferd sygnował swoim nazwiskiem kolekcję ręczników dla marki hipermarketów Carrefour. 

I oto mamy kolejną ciekawą współpracę. Marka Urzędowski wprowadza na rynek nową kolekcję drzwi i okien, będącą efektem współpracy z duetem Paprocki&Brzozowski, jednymi z najbardziej znanych projektantów mody w Polsce.

W kolekcji Urzędowski by Paprocki&Brzozowski klienci mają do wyboru trzy linie: Pure, Love i Glamour. Każda z nich to inspiracja innym stylem wnętrza i osobowością użytkownika.

Pure to minimalizm i klasyczna elegancja, czyli piękno drewna w czystej postaci. Proste linie i oszczędność formy, dedykowane są nowoczesnym, industrialnym wnętrzom. Metalowe elementy przywołują na myśl loftowe wykończenia.

Linia Love, wykonana z drewna meranti, to florystyczne zdobienia i wysmakowana, dyskretna harmonia ukryte w sztukaterii, nawiązaniu do francuskich stiuków i płaskorzeźb. Lekka i czysta forma jest dedykowana przestronnym wnętrzom, które dzięki niej zyskują romantyczny charakter.

Glamour zaś, to ponadczasowe połączenie ciemnobrązowego drewna oraz złotych akcentów. Ascetyczna linia w połączeniu z ozdobnym elementem jest dedykowana eleganckim, ponadczasowym przestrzeniom.

Kolekcja Urzędowski by Paprocki&Brzozowski jest dostępna od kwietnia we wszystkich rodzajach okien, w systemie Galux. Uzupełniają ją okna balkonowe, przesuwne drzwi tarasowe oraz drzwi zewnętrzne.

Łukasz Jemioł pokazał mieszkanie. Wchodzimy i... "Jest jedna taka na świecie". Jeszcze ciekawiej w sypialni

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.