Strefa kobiety w domu - urządzamy toaletkę

Która kobieta nie marzy o prawdziwej, dużej toaletce, przy której mogłaby spędzać czas malując się i dbając o swoja urodę? To meble, które pozwalają nam przechowywać kosmetyki lub eksponować je, a także wydzielić sobie typowo damską strefę, w której znajdziemy miejsce tylko dla siebie. Dobrym rozwiązaniem są modele, które posiadają już lustro - jeśli nie, możemy je dodatkowo zakupić i umieścić np. na ścianie lub postawić na blacie. Zobacz, jak urządzić swoją własną, wymarzoną toaletkę.

Toaletka to mebel, który ma być funkcjonalny: pomieścić nasze kosmetyki, czasem także i biżuterię, a jednocześnie być miejscem, przy którym możemy swobodnie się malować. Dlatego też ważny jest, by wybrać produkt dopasowany do naszych potrzeb. Modele z dużym, szerokim blatem świetnie sprawdzą się wtedy, gdy będziemy chcieć eksponować nasze kosmetyki czy perfumy. Mniejsze toaletki to rozwiązanie do niewielkich pomieszczeń. Jeśli chcemy pomieścić wszystko, co potrzebujemy, to warto postawić na model z większą ilością szuflad czy półeczek. Ważne jest także siedzisko - bardzo często toaletki to zestawy, które posiadają już dołączone krzesełko bądź pufę, na której wygodnie możemy się rozsiąść.

Nie wszystkie modele wyposażone są w odpowiednie, mocne oświetlenie bądź lustro . Dlatego czasem należy dokupić te elementy osobno. Najlepszym rozwiązaniem będzie lustro tradycyjne lub kosmetyczne . Pierwsze mogą posiadać różne kształty - być okrągłe, prostokątne, kwadratowe bądź owalne. Najczęściej umieszcza się je w ramie i wiesza na ścianie, lecz dostępne są również modele stojące, które można postawić na blacie toaletki. Dobrym wyjściem są także lustra kosmetyczne, które posiadają taflę powiększającą. Są bardzo przydatne podczas domowych zabiegów czy malowania się. Zainwestować można także w podświetlane lusterko, które będzie praktycznym rozwiązaniem w miejscach, w których brakuje dodatkowych źródeł oświetlenia. Takie modele są wygodne w użyciu, zapewniają równomierne oświetlenie i nie musimy się już martwić oto, by zamontować lampę czy punkty świetlne.

Niezależnie od tego, czy kupujemy lustro czy toaletki, zawsze warto skorzystać z rankingu tych produktów , by znaleźć najlepsze produkty, które spełnią nasze wymagania.