Szukasz pomysłu na prezent? Przyjdź na Gift Show Poland

Już w dniach 19-21 maja br. rusza druga edycja międzynarodowych targów Gift Show Poland - jednego z największych wydarzeń branży upominkowej w Polsce.

Targi Gift Show Poland odbędą się się w warszawskim Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c. Podczas imprezy, na stoiskach polskich i zagranicznych wystawców, zostaną zaprezentowane propozycje upominków na różne okazje, a osoby, które wezmą udział w wydarzeniu, będą mogły uczestniczyć w bezpłatnych konferencjach i warsztatach kreatywnych.

Oferta targów obejmuje propozycje upominków na takie okazje, jak: urodziny, imieniny, śluby, święta czy parapetówki. Na stoiskach będzie można znaleźć m.in. artykuły kreatywne i hobbystyczne, designerskie akcesoria dla młodzieży: biżuterię, zegarki, małą elektronikę, a także materiały poligraficzne i reklamowe. To jednak nie wszystko – podczas targów zostaną zaprezentowane również propozycje artykułów dekoracyjnych oraz dodatków do domu, biura, ogrodu i wiele innych.

Osoby, które odwiedzą targi Gift Show Poland będą mogły wziąć udział w konkursie Best Gift Design, polegającym na stworzeniu najbardziej oryginalnego upominku handmade. Nagrody, o łącznej wartości 10 000 zł, przewidziane są w dwóch kategoriach: Najlepszy projekt produktu upominkowego oraz Najlepszy projekt opakowania na prezent. Ponadto, organizatorzy wydarzenia przygotowali bogaty program konferencji i warsztatów, podczas których zostaną poruszone m.in. następujące tematy: bezpieczne przedszkole, nowoczesne trendy oraz kreatywne produkty wykorzystywane w edukacji najmłodszych, modne upominki, a także najmodniejsze dekoracje w 2016 roku – w tym z żywych kwiatów. W programie zostały przewidziane również warsztaty kreatywne, które będą dotyczyły tworzenia biżuterii z filcu oraz lizaków artystycznych.

Nowością tegorocznej edycji targów Gift Show Poland będzie także Strefa Relaksu, a w niej bezpłatne masaże wykonywane przez zespół profesjonalnych masażystów oraz porady na temat walki ze skutkami stresu, spowodowanego długotrwałą pracą w biurze oraz przy komputerze.

Wstęp na targi jest bezpłatny, a osoby, które dokonają rejestracji online otrzymają od organizatorów wydarzenia upominek. Więcej informacji znajduje się na stronie www.giftshow.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.