Apartamenty Szuflandia w Wiśle, czyli natura na wyciągniecie ręki

Apartamenty Szuflandia to oaza relaksu, wypoczynku, ciszy i niczym niezmąconego kontaktu z naturą. Ten luksus czeka na gości w pobliżu górskiej miejscowości Wisła.

Apartamenty Szuflandia Wisła otoczone są z trzech stron pięknymi lasami i górskim potokiem, dlatego z każdego okna roztacza się piękny widok na Beskidy. Szuflandia - to dwa budynki. Jeden przeznaczony głównie dla rodzin z dziećmi, drugi świetnie sprawdza się dla podróżujących par.

Niewątpliwie największą frajdą dla gości są podwieszane sypialnie. Duże, wygodne łóżko oraz przestronne okno z bajecznym widokiem, sprawią, że nie będziecie chcieli wyjeżdżać. Co ważne, dzięki dużym oknom w budynkach jest pod dostatkiem naturalnego światła. Bryła apartamentów wykonana jest wyłącznie z drewna. Wnętrza wyściełane są brzozową sklejką, a klimatu dodają ręcznie plecione lampy.

Każdy z budynków posiada aneks kuchenny, część jadalną, łazienkę z prysznicem oraz taras lub bezpośrednie wejście do ogrodu. Choć Szuflandia ma być ucieczką od codzienności, to dla komfortu gości na całym jej terenie jest dostępny bezprzewodowy internet.

Apartamenty ulokowane są na stoku góry Kiczera i mieszczą się ok 4 km  od centrum Wisły. Sąsiadują bezpośrednio z wyciągiem narciarskim, a w odległości kilku kilometrów znajdują się inne stacje narciarskie, dlatego dla wygody Gości, każdy budynek posiada narciarnię.

Autorami projektu Apartamentów Szuflandia oraz ich wnętrz są Joanna i Łukasz Brandys, Tomasz Złoczowski Sławomir Sobeczko ze studia BrandysDesign.

Dom w Tatrach z widokiem na góry. Ma w sobie coś z nowoczesności i z góralskiej chaty

Więcej o: