Mieszkanie dla rodziny z dziećmi

Funkcjonalne kolorowe mieszkanie dla rodziny z dwójką dzieci, które pozwala rodzicom przez cały czas obserwować swoje pociechy.

Dziś zabieramy Was do nowoczesnego mieszkania w Kaohsiung, które zaprojektowano dla pary z dwójką małych dzieci.

Tajwańscy architekci chcieli zbudować przestrzeń, która mogłaby zaspokoić obecne i przyszłe potrzeby aktywnego i rodzinnego życia. Twórcy położyli duży nacisk na użyteczność i funkcjonalność. Dzięki temu mieszkanie można dostosować do zmieniających się potrzeb domowników.

Dom zapewnia jego użytkownikom kilka cichych pomieszczeń, które mogą być wykorzystane zarówno przez dorosłych jak i dzieci. Z drugiej strony, rozkład mieszkania umożliwia rodzicom przez cały czas obserwacje dzieci.

Wszytko to jest możliwe dzięki otwartemu salonowi. On sam może służyć jako plac zabaw dla dzieci abo miejsce, gdzie będą odrabiać lekcje, gdy w tym samym czasie rodzice nawet podczas gotowania w kuchni, będą mieć je przez cały czas na oku.

Kreatywne rozwiązania zastosowano również jeżeli chodzi o przechowywanie rzeczy. Wielofunkcyjne meble rozstawiono tak, aby zostawić jak najwięcej miejsca do zabawy maluchów. Dodatkowe są one miękkie i niewysokie, a przez to wyjątkowo przyjazne dzieciom.

Kontakt ze światem zewnętrznym umożliwia duże okno, przez które rodzina ma możliwość oglądania dynamicznych scen z miejskiego życia, które toczy się poniżej.

Więcej o: