Polski projekt: Mnomo - stylowe legowiska dla psów

Mnomo to nowa polska marka oferująca legowiska dla psów, będące jednocześnie stylowymi meblami do salonu. Są eleganckie, proste w formie, pasujące do każdego wnętrza, funkcjonalne i łatwe w utrzymaniu. Kolejny dobry polski projekt!

Marka Mnomo powstała jesienią 2015 roku. Tworzy ją małżeństwo miłośników polskiego wzornictwa, które, poszukując inspiracji podczas urządzania swojego mieszkania, zauważyło na polskim rynku brak stylowych legowisk i akcesoriów dla psów. I tak ze współpracy z Grupą Projektową Razy2 powstało pierwsze legowisko Mnomo.

Wygląd ma znaczenie

Założyciele marki Mnomo uznali, że estetyka przestrzeni psa musi współgrać z przestrzenią człowieka, dlatego legowisko Mnomo jest pełnoprawnym meblem w naszych mieszkaniach – eleganckie, stylowe, najwyższej jakości, jednocześnie funkcjonalne i praktyczne. To alternatywa dla leżących na podłogach poduch.

Dąb i Cordura

Legowiska Mnomo produkowane są lokalnie, w małych polskich manufakturach. Każdy egzemplarz wykonany jest z dbałością o szczegóły. Legowiska składają się z dwóch elementów: dębowego stelaża oraz materaca z tkaniny Cordura wypełnionego wysokoelastyczną pianką poliuretanową. Użycie tych materiałów nie jest przypadkowe – zarówno Cordura jak i polski dąb to symbole trwałości,a pianka, używana również w materacach dla ludzi, zapewnia zwierzęciu wygodę i komfort. Cordura nie wchłania wody, zapachów, nie przyciąga sierści, dlatego utrzymanie legowiska Mnomo w czystości jest niezwykle proste.

Legowiska mnomo występują w trzech rozmiarach: S, M i L. Dostępne są na stronie www.mnomo.pl W planach marki jest rozszerzenie asortymentu o inne piękne, stylowe rzeczy dla psów i nie tylko.

Polski projekt: BLUMA - torba na kwiaty

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.