Modne szarości w domowych wnętrzach

Kolor szary w wystroju wnętrz od kilku sezonów cieszy się nie słabnącą popularnością. Nic dziwnego - ma uniwersalny charakter, bardzo dobrze prezentuje się na ścianach praktycznie w każdym pokoju, zarówno w pojedynkę, jak i w towarzystwie innych barw. Zobaczcie sami.

Klasyczne wnętrze w szarości

Niezależnie od tego czy sięgniemy po jaśniejszy odcień szarości, czy ciemniejszy w zestawieniu z bielą kolor ten wykreuje ponadczasowe i eleganckie wnętrze, które sprzyjać będzie wyciszeniu i uporządkowaniu myśli. Przy takiej stonowanej kolorystyce wystarczy postawić na dyskretne dekoracje, a pomieszczenie zachwyci prostotą formy i nowoczesnością, pozostawiając jednocześnie wrażenie przestrzeni pełnej światła.

Szary z pazurem

Szary jest kolorem neutralnym, dlatego jeśli chcemy dodać mu wyrazistości wystarczy zestawić go z intensywną barwą. Mocny róż, żółty czy szafir stworzą z szarością na ścianach odważne i wyrafinowane zestawienie. Szary będzie stanowić idealne tło, umiejętnie wyciszając mocne tonacje, by zbytnio nie przytłoczyły wnętrza.

W każdym towarzystwie

Szarość doskonale współgra w wystroju z innymi barwami bez względu na to, czy do towarzystwa wybierzemy tonacje ciepłe czy zimne. Dlatego świetnie sprawdza się w różnych domowych wnętrzach – począwszy od salonu, przez kuchnię i jadalnię, aż po pokój dziecka, tworząc w nich harmonijną, niebanalną całość.

Omenaa Mensah ma swoją linię farb do wnętrz

Więcej o:
Copyright © Agora SA