Nowe meble ogrodowe od BoConcept - Elba

BoConcept prezentuje kolejną po Adelaide odsłonę mebli ogrodowych - Elba, które pozwolą na konsekwentne przeniesienie wystroju wnętrza do ogrodu lub na taras i balkon.

Meble ogrodowe Elba od duńskeij firmy BoConcept to druga kolekcja z portfolio marki dedykowana zarówno do użytku wewnętrznego jak i zewnętrznego. W skład serii mebli wchodzą fotele uzupełnione poduszkami, stoliki kawowe o dwóch wysokościach oraz stół jadalniany.

Idealnie wyprofilowane fotele ogrodowe, wykonane z wytrzymałego materiału pod postacią wykliny, pozwalają zaoszczędzić sporo miejsca na niewielkich powierzchniach, dzięki możliwości składania ich w stosie. Fotele sprawdzą się nawet na małym balkonie, czy niewielkim patio. Dostępne w dwóch wysokościach fotele można skompletować ze stołem jadalnianym bądź stolikami kawowymi.

Wszystkie meble zostały wykonane z wytrzymałego materiału w postaci syntetycznej wikliny, który jest odporny na niskie temperatury oraz promieniowanie UV. Stół jadalniany oraz stoliki kawowe wykonano z wysokociśnieniowego laminatu białym frontem oraz czarnym spodem wykończonym matowym lakierem strukturalnym. Nowe mebel od BoConcpet będą ozdobą każdego ogrodu, tarasu, balkonu i nie jednego salonu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.