F&F Home na lato - nowa kolekcja [CENY]

Nowa, letnia kolekcja F&F Home jest wielobarwna i pełna energii. Styliści F&F Home w tym roku przygotowali trzy linie tematyczne. W kolekcji można znaleźć wyposażenie jadalni, kuchni, łazienki, salonu oraz sypialni.

Wild Garden - słoneczne dni w ogrodzie

Linia Wild Garden prezentuje klimat przyrody wybudzonej do życia. Łączy sielankowy nastrój ciepłych dni spędzanych na świeżym powietrzu z bogactwem zwiastunów letniej aury. Klasyczne formy wypełniają się romantycznymi wzorami kwiatów i motyli, tworząc magiczny klimat z nutą finezji. Wysmakowana kolorystyka komponuje się z botanicznymi akcentami, tworząc stonowane, malarskie zestawienia kolorystyczne. Blask klimatycznych lampionów współgra z delikatnym światłem świec i zamienia wnętrze w nastrojowy azyl.

Santorini - wakacje na greckiej wyspie

Linia Santorini przywołuje wspomnienie śródziemnomorskich wakacji spędzonych na urokliwej wyspie skąpanej w słońcu, bieli i kobaltowym błękicie. Monochromatyczna kolorystyka ceramiki przełamana żywymi akcentami żółci i błękitu podkreśla letni klimat kolekcji. Chłodna, stonowana paleta barw w połączeniu z charakterystycznymi morskimi akcentami odświeża wnętrze niczym nadmorska bryza i tworzy klimat, który pozwoli odpocząć od letniego upału.

Bright Summer - kolory lata

Pełna energii linia Bright Summer zaskakuje promiennymi barwami i intensywnymi odcieniami. Motyw flaminga nieodzownie kojarzący się z wakacyjnym klimatem i swobodą, przykuwa uwagę i nadaje lekko egzotycznej nuty. Wielobarwne kwiaty i mocne kolory na równi z radosnymi napisami współtworzą charakter tej wyrazistej linii dedykowanej fanom energetycznych wnętrz.

Polski design: biżuteria z talerzy