The Brain Embassy - pierwsze takie biuro w Polsce. Czas na co-creating!

The Brain Embassy, czyli jak się pracuje w wagoniku kolejki linowej, domku na drzewie czy w budce telefonicznej? W budynku Adgar Park West w Warszawie swoją działalność rozpoczyna The Brain Embassy - pierwszy co-creating, w którym będą mogli się spotkać oraz dzielić swoimi pomysłami i doświadczeniem przedstawiciele różnych światów - korporacji, małych i średnich firm, start-up'ów oraz freelancerzy.


The Brain Embassy to 1643 m² innowacyjnej powierzchni, na której znajduje się 250 stanowisk pracy – 140 w otwartej przestrzeni oraz 110 w oddzielnych pokojach. Członkowie społeczności The Brain Embassy będą mieli do swojej dyspozycji powierzchnię eventową na 200 osób, kreatywne sale konferencyjne oraz wiele nieformalnych miejsc spotkań (m.in. Brainstorm Room, Floating Ideas Room, Knowledge Room czy Nap Room). Dodatkowo będą oni mogli korzystać z udogodnień, znajdujących się w Adgar Park West, w tym z Centrum Szkoleniowego z 20 salami konferencyjnymi oraz Centrum Sportu AdgarFit.

Adgar Poland, który jest pomysłodawcą i inwestorem The Brain Embassy, to doświadczony inwestor, deweloper, właściciel i zarządca nieruchomości biurowych, którego działalność na polskim rynku koncentruje się na realizacji innowacyjnych projektów biurowych.

Od początku swojej działalności uważnie obserwujemy trendy pojawiające się na światowych rynkach w obszarze nowoczesnych powierzchni biurowych i staramy się jak najszybciej przenieść je do Polski. Jako pierwsi na polskim rynku wprowadziliśmy do budynków biurowych wiele udogodnień, takich jak między innymi: Centra Konferencyjne, przedszkola czy Centrum Sportu AdgarFit. The Brain Embassy jest kolejnym projektem, który przenosi globalne trendy na nasz rynek i wprowadza pojęcie coworkingu na wyższy poziom

- powiedział Eyal Litwin, Prezes Zarządu Adgar Poland.

The Brain Embassy jest pierwszym biurem co-creatingowym, zaprojektowanym w oparciu o najnowsze tendencje w tworzeniu przestrzeni, które wspierają naturalne powstawanie społeczności, twórczą współpracę między jej członkami oraz rozwój innowacyjnych pomysłów.

Różnorodność zaaranżowanych miejsc do pracy zachęca do ruchu i kreatywności, a płynne przenikanie się stref, dedykowanych spotkaniom w nieformalnej atmosferze, tworzy miejsce, które w pełni zaspokaja potrzeby pracowników i stwarza im możliwości do wysoce wydajnej pracy.

To co sprawia, że Brain Embassy jest wyjątkowe na polskim rynku to wizja stworzenia w tym miejscu pierwszej społeczności złożonej z przedstawicieli różnych światów, którzy będą wzajemnie się inspirować i efektywnie ze sobą współpracować. Nie jesteśmy zainteresowani jedynie wynajmem biurek czy pokojów do pracy. Wierzymy, że Brain Embassy będzie wyborem numer jeden przedsiębiorczych i odważnych osób świadomych swoich przewag i możliwości. BE już niedługo pokaże moc wspólnej pracy wielu twórczych umysłów 

– mówi Katarzyna Bobowska- Caruso, Dyrektor ds. Strategii i Rozwoju Adgar Poland.

Realizacja pierwszego etapu projektu - od fazy pomysłu do fazy wykonania - zajęła niespełna rok, a wartość inwestycji przekroczyła 7 mln złotych. Za koncepcję architektoniczną oraz projekt i wyposażenie wnętrz odpowiedzialny był Bartosz Trzop z Pracowni Trzop Architekci oraz marka Kinnarps - lider wysokiej jakości rozwiązań biurowych w Europie.

Niezwykłe biuro, jedyne takie w Polsce - The Brain Embassy

Zapis

Więcej o:
Copyright © Agora SA