Łóżko dziecięce. Niezwykłe łóżko dla dziecka

Łóżko dziecięce to podstawowy element wyposażenia pokoju dziecka. Dziecięcy pokój to wnętrze, w którym nasze pociechy rozwijają się i uczą się odkrywać świat. Zobaczcie niezwykłe łóżka, dzięki którym wasze dzieci poczują się jak w bajce!

Łóżko dziecięce, które zachwyci każde dziecko

Portugalska firma Circu Magical Furniture tworzy meble i dodatki do pokojów dla najmłodszych. Swoimi produktami dodaje nieco magii do dziecięcych wnętrz i sprawia, że każdy dorosły znów chciałby stać się dzieckiem. Szczególną uwagę zwracają designerskie łóżeczka dziecięce.

Łóżko dziecięce małża

W swojej ofercie marka ma meble, które staną się główną ozdobą wnętrza. Z myślą o dziewczynkach zaprojektowano łóżko "Little Mermaid". Ten produkt w kształcie muszli nawiązuje do jej symboliki. Tak jak muszle skrywają perły, tak "Little Mermeid " ma chronić największy skarb, jakim jest mała pociecha. W takim łóżku nie trudno o magiczne sny o podwodnym świecie, które będą rozwijać wyobraźnię śpiącej w nim dziewczynki. Łóżko zrobiono ze szklanego włókna pokrytego perłową farbą. W środku znajduje się dodatkowe oświetlenie.

Łóżko kontynentalne - jakie wybrać? [modele z polskich sklepów]

Łóżko dziecięce samochód

A może chcesz, aby twoje dziecko wybrało się w podróż magicznym vanem, unowocześnionym przez Circu? Ten samochód-symbol kojarzy nam się z wolnością, przygodą i zabawą. Część zewnętrzną "Bun Van" wykonano ze szkła, które zakończono metalowymi elementami. Środek został wyłożony palisandrem i fornirem. Ponadto umieszczono w nim kilka półek do przechowywania, łóżko, telewizor, sofę, sekretarzyk i... minilodówkę. Taki mebel to marzenie każdego dziecka i nie jednego dorosłego.

Dywan czy wykładzina do pokoju dziecka?

Łóżko dziecięce balon

Najciekawszym łóżkiem od Circu. Magical furniture jest "Fantasy Air Balloon". Każdy niegdyś marzył o tym, aby polecieć balonem, a nasze dzieci odziedziczyły po nas to marzenie. W takim łóżku można latać po przestworzach w dzień i w nocy. Łóżeczko sprawdzi się zarówno w pokojach chłopców, jak i dziewczynek. Mebel będzie służyć przez lata, ponieważ gdy odczepimy balon, stworzymy elegancką sofę. Podstawa łóżka jest pleciona ręcznie, co dodatkowo dodaje mu uroku.

Łóżko dziecięce dla dziewczynki i chłopca

Łóżko dziecięce dla dziwczynkiŁóżko dziecięce dla dziwczynki Fot. Circu

Zamki przewijają się w większości bajek i pobudzają fantazję najmłodszych. Nasze dzieci z pewnością będą zachwycone wcielając się w rolę małych księżniczek i książąt codziennie kładąc się spać codziennie spać. Łóżko -  zamek wykonany został z drewna, skóry syntetycznej, mosiądzu, włókno szklane i żywica

Łóżko dziecięce samolot

Łózko dziecięce samolotŁózko dziecięce samolot Fot. Circu

Łóżko dziecięce samolotŁóżko dziecięce samolot Fot. Circu

Łóżko dziecięce w kształcie samolotu to bardzo udana kopia jednego z bohaterów   bardzo popularnego filmu animowanego "Samoloty". W tym wypadku Skipper pełni funkcję "odlotowego" łóżka z wygodnym materacem i mnóstwem tajnych schowków na zabawki. Korpus wykonano z włókna szklanego.

Dywan czy wykładzina do pokoju dziecka?

Łóżko dziecięce drewniane

Łóżko dziecięce w kształcie namiotuŁóżko dziecięce w kształcie namiotu Fot. Circu

Ten fantastyczny namiot to inspiracja z filmu Pocahontas. Myślę, że każdy z nas marzył o intymnym namiocie na środku pokoju w którym moglibyśmy spotykać się z przyjaciółmi czy w spokoju czytać ulubione książki. Ten model jest wygodny, przytulny i wyposażony w interaktywne elementy, takie jak zdalnie sterowany system oświetlenia i nagłośnienia oraz skrzynia skarbów. Został zbudowany z litego drewna pokrytego fornirem poryta sztuczną skórą.

Nie każdy może pozwolić sobie na te niezwykłe dziecięce łóżka, ale czasem warto pomarzyć i poczuć się jak w bajce.

Więcej o: