Stylowe artykuły szkolne. Spodobają się nie tylko najmłodszym [CENY]

Znaleźliśmy kilkanaście dobrze zaprojektowanych zeszytów, notesów i piórników. Te artykuły szkolne zdobędą też i Wasze uznanie!

Stało się - wakacje pomału dobiegają do końca. Jeśli macie dzieci, już wkrótce czeka Was bieganie po sklepach w poszukiwaniu idealnej wyprawki szkolnej. Sklepowe półki już teraz zapełnione są plecakami, zeszytami, piórnikami i innymi przedmiotami - nie ma co ukrywać, wątpliwej urody. Na szczęście istnieje kilka miejsc, w których można kupić ładne, proste, dobrze zaprojektowane artykuły szkolne.

Przyznajemy, uwielbiamy produkty z kolekcji Paper Love autorstwa Magdaleny Tekieli. Jej zeszyty czy notatniki dopracowane są w każdym szczególe. Piękne notesy robi też polska marka Oprawa Treści. Podobają nam się również klasyczne długopisy znanej i lubianej marki Parker. Teraz dostępne są w modnych, intensywnych kolorach.

Wybraliśmy dla Was kilkanaście przedmiotów - zeszytów, długopisów, notatników czy spinaczy. Jesteśmy przekonani, że skradną one serca nie tylko najmłodszych. Wy też je pokochacie!

Więcej o: