Katalog IKEA 2017 już dostępny w Polsce. Co w nim znajdziemy?

Nowy Katalog IKEA 2017 jest już dostępny dla klientów sklepu w Polsce. Znajdziemy w nim sporo nowości. "Dla wszystkich, którzy chcą żyć po swojemu" - to hasło przewodnie tegorocznego katalogu IKEA.

Katalog IKEA zawsze jest wyczekiwany na całym świecie. Nie inaczej jest i w Polsce, gdzie marka ma rzesze wiernych klientów. Nowy Katalog IKEA 2017 został skomponowany pod hasłem przewodnim: "Dla wszystkich, którzy chcą żyć po swojemu". Szwedzka sieć przekonuje, że nie ma jednego przepisu na to, jaki powinien być idealny dom. Co więcej – dom wcale nie musi być idealny. Najważniejsze, by był w stu procentach nasz.

Katalog IKEA 2017: "Pożegnaj oczekiwania, powitaj siebie"

Tegoroczna odsłona katalogu IKEA 2017 wiele miejsca poświęca kuchni. Zachęca, aby dostosować kuchnię do swoich potrzeb, wtedy będziemy mogli gotować pełną parą. Chodzi o to, żeby we wszystkim umieć znaleźć przyjemność, odpowiednia aranżacja nam w tym z pewnością pomoże.

W dzisiejszym, zabieganym świecie wiele osób na co dzień odczuwa rosnącą presję i zamiast podążać własną ścieżką, żyje tak, by spełniać oczekiwania innych. IKEA wychodzi im naprzeciw – chcemy, by mniej przejmowali się tym, co pomyślą inni i skupili się na swoich pragnieniach. By spojrzeli na swoje domy z innej perspektywy i skorzystali z naszej wiedzy i doświadczenia, by dzięki temu ich życie w domu stało się lepsze, bardziej komfortowe i piękniejsze – ale na ich własny sposób

– podkreśla Anna Pawlak-Kuliga, Prezes IKEA Retail w Polsce.

Katalog IKEA 2017: moc nowości

Katalog IKEA 2017 jest pełen nowości – od nowych produktów, przez nowe wzory i materiały, aż po nowe niższe ceny. W katalogu znalazły się również zapowiedzi nowych kolekcji. Już jesienią 2016 w sklepach pojawi się limitowana kolekcja SÄLLSKAP z drukowanymi wzorami i meblami do jadalni. Wiosną 2017 swoją premierę będzie miała seria funkcjonalnych i mobilnych mebli IKEA PS 2017. Dodatkowo, po raz pierwszy w Katalogu IKEA, znalazło się w nim 13 historii, które w zamierzeniu autorów miały pokazać, czym są wartości IKEA widziane z codziennej perspektywy.

Fakty i liczby na temat Katalogu IKEA 2017

Wersja drukowana:
- Liczba stron katalogu: 324 + 4 strony okładki
- Liczba drukowanych egzemplarzy: 211 000 000
- Liczba języków: 32 (33 w wersji cyfrowej)
- Liczba drukowanych wersji: 70
- Liczba katalogów dystrybuowanych w Polsce w okresie 22.08 – 11.09 – prawie 6 mln sztuk w tym: 5,229 mln egzemplarzy dystrybuowanych w miastach, w których znajduje się sklep IKEA oraz 537 tys. egzemplarzy dystrybuowanych w sklepach IKEA w Polsce

Nowości z katalogu IKEA 2017. Na co warto zwrócić uwagę?

Co Polacy najczęściej kupują w IKEA? Zdziwisz się, ile z tych rzeczy masz u siebie

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.