Krata na jesień: dekoracje i wyposażenie wnętrz z motywem kraty

Nie wyobrażamy sobie jesiennych stylizacji bez dodatków w kartkę. Także tych wnętrzarskich. Sprawdźcie nasz wybór dekoracji z motywem kraty.

Jesienią uciekamy przed chłodem, dlatego staramy się ocieplić swój dom. Jak to zrobić? Żeby nie przeprowadzać wnętrzarskiej "rewolucji październikowej", najłatwiej osiągniemy ten efekt, wymieniając jedynie dodatki. W jesienne i zimowe miesiące najlepiej sprawdzą się elementy z motywem kraty. Krata jest ponadczasowym wzorem, który nigdy nie wyjdzie z mody.

Z czym łączyć kratę?

Krata jest bardzo wyrazista, dlatego najlepiej sprawdzi się na gładkim tle. Jednakże nie bójmy się łączyć ze sobą krat różnej wielkości. Taki miks uczyni nasze mieszkanie ciekawszym. Kratka może pojawić się nie tylko w salonie czy sypialni. Znajdziemy ją również w kuchni, gdzie będzie ciekawym elementem jesiennej aranżacji. Odważni mogą zdecydować się na ozdobienie ścian tapetą w kratę, dzięki której stworzymy niepowtarzalny klimat.

Wybraliśmy ponad 20 dodatków i elementów wyposażenia wnętrz, gdzie krata odgrywa główną rolę. Zobaczcie wszystkie i wybierzcie coś dla siebie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.