Jysk prezentuje jesienne nowości. Z nimi stworzysz przytulne wnętrze

Jysk ponownie zaskakuje stylowymi nowościami do wnętrz. Dekoracje, akcesoria i meble z jesiennej kolekcji pomogą wykreować przytulną atmosferę w domu.

Duńska sieć wyraźnie stawia na design swoich produktów. Meble i elementy wyposażenia wnętrz, jakie znalazły się w jesiennej ofercie sklepów Jysk, utrzymane są w stonowanej, skandynawskiej stylistyce. Uwagę zwracają staranne wykończenia i przywiązanie do detali. Wiele elementów nawiązuje do tak zwanego nordic retro, czyli stylu klasycznego stylu skandynawskiego.

Wśród nowości znajdujemy szczególnie dużo koców, pledów, poduszek oraz świec. Mają one pomóc ocieplić wnętrze i stworzyć przytulną, przyjazną atmosferę, którą Duńczycy określają terminem hygge. Z pewnością przydadzą się w długie zimowe wieczory, które jeszcze przed nami. Tekstylia są dostępne w szerokiej gamie kolorów i tkanin. Dzięki nim można w szybki i niedrogi sposób odświeżyć aranżację wnętrza.

W ofercie sklepów Jysk pojawiły się także nowe meble w odcieniach naturalnego drewna. Mają one lekkie formy i uniwersalną stylistykę. Warto przede wszystkim zwrócić uwagę na meble z kolekcji Egedal, w tym wygodne tapicerowane fotele i sofy. Ciekawą propozycję stanowi również regał ścienny Ilbro. Jego prosta i lekka zarazem forma może stać się prawdziwą ozdobą ściany. 

Jysk wyraźnie odwołuje się do duńskiej tradycji meblarskiej pełnej prostoty, ale i wdzięku. Wszystko to w atrakcyjnych na polską kieszeń cenach.

W jakim stylu młodzi Polacy urządzają swoje wnętrza?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.