Black Friday 2017: Czarny piątek w sklepach wnętrzarskich. Gdzie kupisz taniej?

Black Friday, czyli czarny piątek, to dzień, w którym większość sklepów wprowadza jednodniowe rabaty i przeceny. Można złowić prawdziwe okazje! Zobacz, w których sklepach z wyposażeniem wnętrz w czarny piątek kupisz taniej.

Co to jest Black Friday?

To ulubiony dzień wszystkich Amerykanów, a od niedawana także Europejczyków. W pierwszy piątek po amerykańskim Dniu Dziękczynienia sklepy urządzają wyprzedaże. Czarny piątek jest uznawany za początek bożonarodzeniowego sezonu zakupowego. Tego dnia w USA przed sklepami ustawiają się długie kolejki, gdyż można upolować prawdziwe okazje. Przeceny obowiązują zarówno w sklepach odzieżowych, z elektroniką, w sklepach sportowych, spożywczych i w końcu tych z wyposażeniem wnętrz. W Black Friday Stany ogarnia istne zakupowe szaleństwo. Piątkowe wyprzedaże zaczęły także urządzać sklepy w Europie, w tym w Polsce. Choć w tej części świata nie obchodzi się Święta Dziękczynienia, to czarny piątek wypada tego samego dnia co w USA.

Czarny piątek - ile można zaoszczędzić?

W czarny piątek sklepy przeceniają wybrane produkty od 5 do nawet 80 proc. Przeważnie jednak obniżki kształtują się na poziomie 10-30 proc., a kilka wybranych produktów (zazwyczaj 3-4) jest oferowanych w wyjątkowo niskich cenach. Wiele sklepów oferuje też dodatkowe bonusy w czarny piątek. Przykładowo za zakupy powyżej określonej kwoty można otrzymać kartę podarunkową, darmową dostawę do domu czy specjalny prezent, jak darmowy zestaw kosmetyków dla 50 pierwszych klientów bądź torbę zakupową. Warto zapoznać się z promocjami wcześniej. Większość sklepów informuje o nich na swoich stronach internetowych.

Czarny piątek 2017. Jakie sklepy oferują rabaty?

Z roku na rok coraz więcej sklepów z wyposażeniem wnętrz bierze udziała w Black Friday. Wiele z nich rozszerzyło promocje na cały weekend, jak Westwing czy ShopAlike.pl. Wato też pamiętać, że w poniedziałek 27 listopada wypada Cyber Monday. To także dzień wielkich przecen, ale tylko w sklepach internetowych. Ciekawą ofertę przygotowały sklepy wielobranżowe oraz dyskonty, w których możemy znaleźć wiele rzeczy do wyposażenia wnętrz. Jednym z takich sklepów jest Lidl. Przejdź do galerii i zobacz, które sklepy z wyposażeniem wnętrz biorą udział w czarnym piątku.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.