Polski projekt: Projekt Dzioopla - zabawki inne niż wszystkie

Projekt Dzioopla to marka dziecięcych zabawek stworzona przez grupę grafików i fotografów, pasjonatów sztuk wizualnych i dobrego wzornictwa. Chociaż istnieje dopiero of kilku miesięcy, już zdobyła pokaźne grono zwolenników.

Projekt Dzioopla wierzy w prostotę - skromna, choć przemyślana forma zabawek idzie w parze ze szczerością stosowanego materiału. Produkty powstają na bazie naturalnego drewna i farb przyjaznych dziecku, a przy tym w przeważającej większości produkowane są własnoręcznie. Na każdy z nich składa się ogromna doza pasji i dbałości o to, by zabawę uczynić nie tylko przyjemną, ale i rozwijającą.

Zabawki, które uczą

Zamiłowanie twórców do dobrego designu przekłada się na estetykę produktów, których unikalność i nieszablonowość kształci w dziecku wrażliwość na kwestie wizualne. Zespół Dzioopli dba jednocześnie o rozwój spostrzegawczości i analitycznego myślenia, tak cennych w procesie dorastania.

Gdzie kupić zabawki?

Projekt Dzioopla zadebiutował podczas targów wzornictwa #projektmarket odbywających się w ramach festiwalu Gdynia Design Days 2016. Pozytywne przyjęcie zachęciło twórców do dalszego rozwijania marki, wskutek czego Projekt Dzioopla pojawił się na gdańskich targach Bakalie, w grudniu zaś odwiedzi Targi Rzeczy Ładnych, Targi Designu WZORY oraz berlińskie Holy Shit Shopping.

Polski design: biżuteria z talerzy

Więcej o: