Świąteczna kolekcja w sklepach H&M Home 2016

W sklepach szwedzkiej marki H&M Home pojawiła się nowa, świąteczna kolekcja. W tym roku sieć postawiła na Boże Narodzenie w klasycznym stylu.

Sezon świąteczny już w pełni. W sklepach z wyposażeniem wnętrz można znaleźć wiele ozdób i dekoracji bożonarodzeniowych oraz akcesoriów do wnętrz w zimowym klimacie. My zaglądamy do sklepu H&M Home.

W tym roku sieć sklepów H&M Home stawia na tradycję i klasykę. W nowej kolekcji przeważają produkty w czerwonych, złotych i srebrnych barwach - klasycznych świątecznych kolorach. Wśród dekoracji można znaleźć motywy: gwiazdek, choinek, reniferów czy śnieżynek. Stylistycznie wśród ozdób świątecznych przeważa styl glamour i rustykalny.

W H&M Home można także znaleźć sporo pomysłów na świąteczne prezenty. Można sięgnąć zarówno po produkty z wyrazistymi motywami bożonarodzeniowymi bądź bardziej neutralne.

W sklepach H&M Home można także znaleźć sporo produktów do aranżacji zimowej sypialni. Nowa oferta tekstyliów obejmuje komplety pościeli, poduszki, koce. Są one utrzymane w kolorach świąt - czerwieni, złota i srebra. Barwy te uzupełniają stylowe szarości oraz neutralna biel. Co jeszcze pojawiło się w świątecznej ofercie H&M Home? Przejdź do galerii i zobacz, co nowego w sklepie.

Proste DIY: choinka z serwetki

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.