Homla - nowa marka wyposażenia wnętrz w Polsce

Homla to nowe sklepy z wyposażeniem wnętrz. Znajdziemy tu produkty do salonu, sypialni, kuchni, jadalni, łazienki i pokoju dziecięcego. Zapamiętajcie tą nazwę - będzie o niej głośno!

Polacy coraz bardziej dbają o swoje domy. Częściej wymieniają meble i dodatki, zmieniają wystrój wnętrz w zależności od sezonów. Chcą otaczać się pięknymi, dobrze zaprojektowanymi i funkcjonalnymi przedmiotami. Praktycznie w każdym polskim centrum handlowym znajdziemy chociaż jeden sklep z wyposażeniem wnętrz np. Duka, Zara Home, Home&You, Jysk czy A-Tab. Na rynku pojawił się nowy gracz - marka Homla.

Homla: Zachód łączy się z Północą

Narodziny marki sięgają aż do krajów nordyckich, dokładnie do norweskiego regionu Sør-Trondelag, gdzie swoje początki ma urokliwa rzeka Homla. To ten region zainspirował twórców Homla do stworzenia marki, która łączy zachodnie trendy wyposażenia wnętrz, ze skandynawskim minimalizmem, czyli bielą, szarością i naturalnym drewnem.

Norweski  region Sor-Trondela. zainspirował twórców marki do stworzenia sklepów z takim wyposażeniem wnętrz, w którym zachodnie trendy płynnie będą mieszać się ze skandynawską prostotą. Na stronie internetowej sklepu czytamy: „Marka Homla powstała z potrzeby przyjemności, kobiecego uśmiechu oraz magii codzienności (...). Wierzymy w ideę slow home, urok codziennych chwil oraz wspólnych momentów w domowym zaciszu”.

Homla: wszystko dla domu

W sklepie znajdziemy artykuły dekoracyjne do salonu, sypialni, kuchni, jadalni, łazienki i do pokoju dziecięcego. Są tu też małe meble tj. stoły, krzesła czy stoliki kawowe. Klienci mogą kupić akcesoria kuchenne (np. noże czy deski do krojenia)  oraz łazienkowe (np. wieszaki czy ręczniki). Wszystko utrzymane jest w skandynawskiej stylistyce - dużo tu drewna, bieli i pastelowych odcieni.
Homla ma już cztery sklepy w Polsce - w Poznaniu, Rzeszowie, we Wrocławiu oraz w Łodzi (ten ostatni otwarto tuż przed świętami w centrum handlowym Manufaktura). Docelowo marka planuje 100 punktów w najważniejszych polskich obiektach handlowych. Dobrze działający sklep on-line pozwala na łatwe zakupy przez internet.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.