Polski projekt: Komitywa - meble łączące minimalizm z klasyką

Komitywa tworzy proste, stylowe i zgeometryzowane meble o ponadczasowej stylistyce z dopracowanymi detalami i możliwością personalizacji.

Bohaterem kolejnej odsłony naszego cyklu "Polski projekt" jest marka Komitywa, która zadebiutowała w marcu 2016 roku. Meble Komitywy wykonywane są na indywidualne zamówienie w podwarszawskiej pracowni. Tworzone są ręcznie we współpracy z doświadczonymi rzemieślnikami.

Znakiem rozpoznawczym Komitywy są proste i zarazem uniwersalne formy. Stylistyka mebli przypadnie do gustu zwłaszcza miłośnikom indywidualizmu. Tomek Michałowski,  założyciel marki, dba o wysoką jakość materiałów i wykonania.

Komitywa: minimalizm, kolektyw, rzemiosło, natura

Co ważne, meble marki Komitywa można personalizować. Kupując mebel, tak naprawdę uczestniczymy w procesie projektowania. Możemy wybrać odpowiednie drewno, rozmiary czy ingerować w detale. Oryginalnym rozwiązaniem jest możliwość wyboru sposobu łączenia drewna w narożnikach. Dostępnych jest aż 6 wzorów!

Daję klientom możliwości, które sam chciałbym posiadać, będąc po ich stronie. Cieszy mnie to, że mogą wejść w mój projekt, być jego częścią, korzystać z możliwości, które daje stworzona przeze mnie personalizacja

- mówi Tomek Michałowski.

W ofercie marki Komitywa znajdziemy np. stoły, łóżka, komody, regały, stoliki nocne czy zegary. Wszystko w bardzo spójnej stylistyce. To lubimy!

Polski design: biżuteria z talerzy

Więcej o: