Stylowe lampy i dodatki w nowej ofercie Lidla

Od czwartku, 26 stycznia, w sklepach sieci Lidl dostępna będzie nowa kolekcja elementów wyposażenia wnętrz. Po raz kolejny Lidl zaskakuje bardzo stylowymi lampami i dodatkami.

"Wnętrze z pomysłem" - takim hasłem sieć sklepów Lidl reklamuje swoją najnowszą ofertę dla domu. Od 26 stycznia będzie można kupić m.in. lampy, komody, firany czy szklane lampiony. Wszystkie produkty wchodzące w skład oferty są utrzymane w nowoczesnej, spójnej stylistyce. Dominują naturalne materiały, przede wszystkim szkło i drewno, stonowana kolorystyka oraz proste formy. Są to rzeczy, które dobrze się odnajdą we wnętrzach w stylu nowoczesnym, ale też skandynawskim czy rustykalnym. Do tego design oferowanych produktów wpisuje się w najnowsze trendy w dekoracji wnętrz.

Szczególnie warte uwagi w nowej ofercie Lidla są lampy podłogowe. Są to lampy ledowe na drewnianej podstawie, z materiałowym, prostym abażurem. Kosztują tylko 333 zł i pochodzą z jednej z marek własnych Lidla - Livarno Lux. Bardzo dobrze prezentują się także szklane lampiony. W Lidlu pojawi się aż sześć wzorów lampionów, z których część ma wykończenia z drewna, a część z materiału skóropodobnego. Wszystkie kosztują od 44,99 zł do 59, 90 zł i także zostały wyprodukowane przez markę własną sieci Lidl.

Co jeszcze znajdziemy w nowej ofercie do wnętrz? Wybór produktów wraz z cenami, na które warto zwrócić uwagę zamieściliśmy w galerii. Zobacz wszystkie i wybierz coś dla siebie.

Nowości z katalogu IKEA 2017. Na co warto zwrócić uwagę?

Więcej o:
Copyright © Agora SA