Internet oszalał na punkcie tej poduszki. Wygląda jak wielki supeł

Wygląda jak wielki supeł i podbija internet. Tę miękką poduszkę na pewno już widzieliście w różnego rodzaju mediach społecznościowych. Na czym polega jej fenomen?

Zdjęcia tej poduszki są szalenie popularne na portalu pinterest.com. Pojawia się ona w niezliczonych wersjach, aranżacjach i kolorach. W internecie została już okrzyknięta najmodniejszym dodatkiem sezonu. Piszą o niej nawet wpływowe portale o urządzaniu wnętrz, jak np. amerykański House Beautiful. Jest wykonana z bawełnianej tkaniny z miękkim wypełnieniem. Przypomina splot grubaśnych nitek przędzy, supeł lub kłębek - ile osób, tyle skojarzeń. Przede wszystkim jednak jest oryginalna i dobrze wpisuje się w modę na grube sploty.

Też chcesz mieć taką poduszkę? Nic prostszego. Podobne modele można już znaleźć w ofercie wielu sklepów. My polecamy poduszki robione przez Wood'n'Wool. Jest to polska, młoda marka, która oferuje ręcznie wykonywane produkty z najwyższej jakości materiałów. Specjalizuje się ona właśnie w tego typu poduszkach, które są dostępne w szerokiej gamie wariantów. Co więcej, można je personalizować na specjalne zamówienie.

Inna opcja to samodzielne wykonanie tego typu poduszki. W internecie już jest całe mnóstwo tutoriali pokazujących krok po kroku, jak zrobić poduszkę-supeł. Wymaga to co prawda nieco więcej wysiłku, ale satysfakcja gwarantowana.