Polski projekt: pościel Kosmos z mapą nieba północnego

Jak się śpi pod rozgwieżdżonym niebem? W kolejnej odsłonie cyklu "Polski projekt" przedstawiamy wam nowość marki Hayka - pościel Kosmos.

Pościele HAYKA ozdobione realistycznymi nadrukami mchu, siana czy słomy to bez wątpienia nasz "polski towar eksportowy". Często można je oglądać na największych targach i festiwalach wzornictwa. Polskimi pościelami zachwycają się magazyny wnętrzarskie z całego świata. Ostatnio w portfolio marki Hayka pojawiła się nowość - pościel Kosmos zaprojektowana specjalnie dla marki Tempur.

Sen pod rozgwieżdżonym niebem

Kosmos to pościel będąca udostępnieniem oferty Tempur-Fit. Zdobi ją piękny, realistyczny nadruk nieba północnego. Na ciemnogranatowym niebie widzimy tysiące gwiazd. Szukanie konstelacji może być naprawdę świetną zabawą! Do pościeli dołączona jest mapa, która ułatwia zlokalizowanie konkretnej gwiazdy. Całość zapakowana jest w ekologiczny, bawełniany woreczek.

Dobry polski design

Pościel została zaprojektowana i uszyta w Polsce. Wykonano ją  ze 100% bawełny z certyfikatem Oeko-Tex® . Dostępna jest w trzech rozmiarach:

140x200cm + 1 poszewka na poduszkę 70x50cm
160x200cm + 2 poszewki na poduszki 70x50cm
220x200cm + 2 poszewki na poduszki 70x50cm

Pościel Kosmos można kupić w salonach Tempur i na tempur.com. Ceny? Od 389 zł do 599 zł (w zależności od rozmiaru).

Spanie na twardym materacu jest zdrowe. Prawda czy mit?

Więcej o: