Słynąca z pościeli marka HUG The Stuff rozszerza ofertę o plakaty

Oryginalne pościele od polskiej marki HUG The Stuff zdobyły dużą popularność. Teraz firma rozszerza swoją ofertę o kolejne produkty. Premierowa kolekcja plakatów właśnie ujrzała światło dzienne.

HUG The Stuff to polska marka, która zasłynęła z pięknych i wysokiej jakości kompletów pościeli. Więcej o pościelach pisaliśmy w artykule: Polski projekt: Oryginalna pościel od HUG The Stuff. Firma wyspecjalizowała się w tekstyliach, teraz jednak rozszerza swój asortyment o plakaty.

Bardzo chcieliśmy poszerzyć ofertę naszego sklepu, tak, aby było to spójne z naszą marką i pościelami, które tworzymy już od dłuższego czasu. We wszystkie projekty plakatów włożyliśmy dużo serca i mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś wyjątkowego dla siebie

- mówią projektanci z HUG The Stuff.

Premierowa kolekcja plakatów jest minimalistyczna, subtelna i pełna artyzmu. Większość prac koncentruje się na detalach, jak żyłki na liściach czy krople deszczu na szybie. Pojawia się też wiele motywów abstrakcyjnych, powstałych z powiększonego pociągnięcia pędzla czy efektu rozlanej farby. Kolorystyka jest zawężona do rozmytych czerń, szarości, zieleni i błękitów. Inne barwy pojawiają się w śladowych ilościach. Wszystkie kreacje mają w sobie coś poetyckiego, a jednocześnie dobrze się wpisują w dotychczasową stylistykę marki HUG The Stuff.

Więcej informacji o plakatach, a także pościelach i poduszkach HUG The Stuff można znaleźć na stronie www.hugthestuff.com

Więcej o: