Nowa kolekcja kolorowej porcelany od Villeroy & Boch

Kolory nowej kolekcji porcelany od Villeroy & Boch każdego pobudzą do działania i pozwolą kreować wyjątkowe aranżacje stołu.

Zielone jabłko orzeźwi, cytryna pobudzi, jagoda ożywi, a błękit, beż i szarość zrelaksują. To kolory nowej kolekcji porcelany, które mają w sobie energetyczny potencjał. Nowa kolekcja Colourful Life od marki Villeroy & Boch to malownicza porcelana ubrana w sześć kolorów: Green Apple, Lemon Pie, Berry Fantasy, Natural Cotton, Winter Sky oraz Cozy Gray. Wszystkie te barwy harmonijnie ze sobą współgrają, dzięki czemu można je dowolnie mieszać i łączyć – tak jak podpowie nam fantazja. Villeroy & Boch odwołuje się tutaj do popularnego konceptu mieszania różnych wzorów talerzy i naczyń na stole, popularyzowanego w naszym kraju przede wszystkim przez Polskie Fabryki Porcelany Ćmielów i Chodzież S.A.

Z kolekcją Colourful Life można zdecydować się na jeden kolor przewodni lub stworzyć na stole feerię barw. Możliwości aranżacyjne są nieograniczone. Jagoda w połączeniu z błękitem – będzie kompozycją niezwykle ożywczą i energetyczną, zaś beż z szarością stworzy uspokajającą i przytulną atmosferę. Delikatne barwy będące bazą aranżacji można też ożywić pojedynczymi akcentami – np. zielonym jabłkiem lub cytryną. Mariaż kolorów, jaki stworzy się na stole za sprawą naczyń zależy tylko od kreatywności.

Więcej o: