Nowa limitowana kolekcja od IKEA pełna oryginalnych wzorów

Nowa seria STUNSIG powstała z myślą o miłośnikach wzornictwa i mody. Wyróżniają ją odważne wzory zaprojektowane przez artystów z całego świata.

Limitowana kolekcja STUNSIG dla IKEA to dzieło grupy utalentowanych artystów i zespołów projektowych związanych z branżą mody. Stworzyli oni fantazyjne nadruki wykorzystane na przedmiotach codziennego użytku. Same formy poszczególnych produktów są bardzo proste, wszystko po to, żeby pokrywające je wzory mogły lepiej wybrzmieć. Kolekcję tworzą m.in. komplety pościeli, poszewki, porcelanowe kubki, miski, a także koszulki, torby i notatniki.

Nadruki tworzące kolekcję STUNSIG są bardzo różnorodne, często zaskakujące.

Artystyczne nadruki zastosowane na przedmiotach codziennego użytku, tworzą nieoczekiwane połączenia i sprawiają, że każdy z nich staje się wyjątkowy. Coś, co jest uważane za zwyczajne, przekształcone jest w coś nadzwyczajnego

– podkreśla Katarzyna Jaros-Puzio, dekorator wnętrz i projektant IKEA Retail w Polsce.

Z pewnością nowej kolekcji nie można zarzucić nudy, do tego wielość wprowadzonych motywów pozwala przypuszczać, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Kolekcja STUNSIG będzie dostępna we wszystkich sklepach IKEA w Polsce od czerwca 2017 r.

IKEA Festival w Mediolanie

Więcej o: