Bateria i zlewozmywak czyli granitowy design w nowoczesnej kuchni

Granitowe zlewozmywaki i pasujące do nich baterie o przypominającej powierzchnię granitu fakturze to doskonała propozycja firmy Ferro dla osób poszukujących funkcjonalnej i eleganckiej armatury kuchennej.

Granitowy zlewozmywak odznacza się wieloma użytkowymi zaletami. Wspaniale ozdabia kuchnię, sprawiając, iż staje się ona wnętrzem o wyjątkowych walorach estetycznych. Naturalny wygląd i piękne barwy nawiązujące do świata przyrody wprowadzają do pomieszczenia niepowtarzalną atmosferę.

Zlewozmywaki występują w trzech wariantach kolorystycznych: w piaskowym, białym i grafitowym. Nowoczesna technologia produkcji sprawia, iż są one odporne na wysoką temperaturę, ścieranie, pęknięcia i zabrudzenia. Posiadają 10-letnią gwarancję użytkowania. W ofercie znajdują się zlewy prostokątne, kwadratowe i okrągłe w wersji jednokomorowej, półtorakomorowej i dwukomorowej. Do każdego dołączony jest praktyczny szablon pozwalający na wycięcie otworów w blacie i syfon ze sterowaniem automatycznego korka.

Z poszczególnymi modelami zlewozmywaków granitowych doskonale komponują się baterie z kolekcji Freya, o ładnej, subtelnie zaokrąglonej formie i dekoracyjnej powierzchni, przypominającej strukturę granitu. Baterie dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: piasek i grafit, dlatego znakomicie prezentują się ze zlewozmywakami granitowymi w podobnych barwach.
 

W przypadku zlewów jednokomorowych najlepiej sprawdzą się baterie stojące z obrotowymi wylewkami, w wersjach grafit i piasek.

Natomiast dla modeli o większych wymiarach, najczęściej półtorakomorowych i dwukomorowych, idealne będą baterie zlewozmywakowe stojące z obrotowymi wylewkami wyposażonymi w wyciągane rączki natrysku, które zapewniają komfortowe mycie naczyń, warzyw i owoców - w wersjach grafit i piasek.

Wszystkie baterie posiadają regulatory ceramiczne, natomiast baterie zlewozmywakowe stojące z wyciąganą wylewką wyposażone są również w automatyczne przełączniki natrysk/strumień.

Materiały prasowe Afir Biuro PR firmy FERRO

Więcej o: