Wyprzedaże w home&you. Na co warto zwrócić uwagę?

Wyprzedaże opanowały nie tylko sklepy odzieżowe, ale też te z wyposażeniem wnętrz. Wiele atrakcyjnych okazji można upolować w sklepach home&you.

Sezon wyprzedaży w pełni. To najlepszy czas, żeby rozejrzeć się za dekoracjami i wyposażeniem do domu. Home&you oferuje setki produktów w obniżonych nawet o 50 proc. cenach. Wyprzedaż obowiązuje zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w sklepie internetowym. W tym drugim dodatkowo przy zakupach powyżej 150 zł home&you gwarantuje darmową dostawę.

Przyjrzeliśmy się wyprzedażowej ofercie w tym sklepie i znaleźliśmy wiele rzeczy wartych uwagi. Przede wszystkim jest to dobry czas na zakup pościeli i sezonowych dekoracji, jak lampiony a także letniej zastawy stołowej. Wśród przecenionych produktów nie brakuje także "klasyków" o uniwersalnym charakterze, które sprawdzą się niemal w każdym wnętrzu. Mowa tu m.in. o gładkich, jednokolorowych ręcznikach, drewnianych tacach i przyborach kuchennych. Jest to zatem dobry moment dla kogoś, kto chce skompletować podstawowe wyposażenie swojej kuchni.

Wybraliśmy 20 produktów z wyprzedażowej oferty home&you. Zobacz wszystkie i znajdź coś dla siebie.

Designerski, drogi wazon?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.