Festiwal Szalonych Możliwości w TK Maxx. Co możesz kupić do swojego wnętrza?

W TK Maxx trwa Festiwal Szalonych Możliwości, który celebruje to, co najlepsze w zakupach w TK Maxx - markowy asortyment dostępny w cenach do 60 proc. taniej.

Tegoroczna kampania TK Maxx po raz kolejny celebruje hasło "Szalonych możliwości", czyli unikatowe połączenie znanych marek i okazyjnie niskich cen. Znane marki taniej to również odpowiedź na pytanie o to, dlaczego warto robić zakupy w TK Maxx.

Festiwal Szalonych Możliwości w praktyce oznacza, że każdego dnia we wszystkich sklepach TK Maxx czeka na klientów bogaty asortyment aż sześciu działów: moda damska, moda męska, obuwie, akcesoria, produkty dla domu, produkty dla dzieci – dostępny w okazyjnie niskich cenach. Pod jednym dachem klienci znajdą unikatowe perełki z różnych dziedzin, które często dostępne są w pojedynczych egzemplarzach. Mogą wybierać spośród wielu stylów mody czy designu. Dostawy nowych produktów do TK Maxx trafiają kilka razy w tygodniu.

Festiwal Szalonych Możliwości TK Maxx będzie miał miejsce już niebawem na profilu marki na Facebook.com, gdzie ogłoszony zostanie konkurs z udziałem znanych polskich blogerów. Nagrodą główną będzie wyjazd na wybrany europejski festiwal! Szczegóły wkrótce!

Tymczasem przyjrzeliśmy się ofercie wyposażenia wnętrz, którą można znaleźć w sklepach TK Maxx. Jest tu zarówno wiele artykułów sezonowych, jak i tych, które można uznać za klasyki. Oto co wybraliśmy.

Jak to jest zrobione? Narzuta INDIRA z IKEA

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.