O czym marzą Polacy w kuchni?

A gdyby tak wyobrazić sobie idealne urządzenia w kuchni? Jakie by były? Na pewno przyjazne w obsłudze, łatwe do czyszczenia i energooszczędne. Do tego starannie zaprojektowane, przyciągające wzrok stylowym wzornictwem i niezawodne. Niektóre firmy uważnie wsłuchują się w głosy klientów i tworzą urządzenia spełniające ich życzenia.

Efektem przeszło dwóch lat badań ponad 900 osób z pięciu fabryk jest nowa linia urządzeń do zabudowy TEKA Wish. Starannie zaprojektowane umożliwiają spełnianie różnych, prostszych i bardziej skomplikowanych życzeń. Nowoczesne piekarniki i precyzyjne płyty grzewcze TEKA Wish szybko podgrzeją mrożoną pizzę, przygotują ciasto według przepisu babci i odtworzą wyszukane danie podpatrzone w eleganckiej restauracji. Są przy tym niezwykle efektowne - mają równe linie, gładkie powierzchnie i przestronne wnętrza. Całości dopełniają wysokiej jakości materiały użyte do ich produkcji, takie jak szkło, stal i aluminium. A przy tym wszystkim mają intuicyjną obsługę, niskie zużycie energii oraz systemy ułatwiające utrzymanie czystości.

Spełnione życzenia

TEKA Wish spełniają niemal wszystkie życzenia użytkowników kuchni. Marzycie o samoczyszczeniu się piekarników? Proszę bardzo - jest system DuoClean. Okapy głośno pracują? Wybierzcie nowoczesne silniki EcoPower gwarantujące nie tylko cichą i efektywną pracę, ale też mniejsze zużycie energii. Chcecie precyzyjnie sterować płytą indukcyjną? Czytelny panel Multislider jest dla Was! Pozwala intuicyjnie wybierać ekologiczne opcje z szerokiej gamy dostępnych programów. Aby łatwiej wkładać i wyjmować potrawy, powiększono wnętrze piekarników z prowadnicami teleskopowymi na dwóch poziomach. A szkło, stal i aluminium można bez problemu utrzymać w czystości.

Każdemu według potrzeb

Firma przyjrzała się także naszym zachowaniom w kuchni i stworzyła trzy grupy urządzeń, idealnie odpowiadających potrzebom. Dla tych, którym wystarczają najprostsze urządzenia obsługiwane symbolicznym "jednym przyciskiem", czyli szybko, łatwo i przyjemnie, powstała grupa Easy. Są niedrogie, proste w obsłudze, z podstawowymi funkcjami, zapewniającymi efektywne działanie. Szybko, łatwo i przyjemnie. Lubicie spędzać czas w kuchni na przygotowywaniu rozmaitych potraw? Dla Was stworzono urządzenia Total. Łączą funkcjonalność, atrakcyjne wzornictwo i szeroką gamę funkcji, umożliwiających kulinarne eksperymenty. A może zawsze chcecie być krok przed innymi i poszukujecie nowatorskich rozwiązań także w kuchni? Wybierzcie urządzenia Maestro. Będą Was wspierać w doskonaleniu sztuki kulinarnej.

Więcej inspiracji oraz szczegółowe informacje znajdziesz na www.teka.com .

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.