Dom mody Gucci zaprezentował swoją pierwszą kolekcję do wnętrz

Włoski dom mody rozszerza swoją działalność. Oferuje już nie tylko ubrania i dodatki sygnowane logo Gucci, ale także wyposażenie wnętrz.

Premiera nowej kolekcji Gucci Décor zawierającej elementy wyposażenia wnętrz będzie miała miejsce we wrześniu tego roku. Jednak już teraz mamy wgląd w ofertę wnętrzarską przygotowaną przez włoski dom mody. Znajdziemy w niej poduszki, świece zapachowe, krzesła, tace, ceramikę, pojemniki, kubki i wiele innych. Małe porcelanowe obiekty są wytwarzane w manufakturze Richard Ginori, która działa we Florencji od 1735 roku. Będzie też można całe ściany dosłownie "ubrać" w tapety, których wzory pochodzą z tegorocznej jesiennej kolekcji domu mody Gucci, a także z kolekcji na jesień z 2015 roku.

Przedmioty oferowane przez markę Gucci są wyraziste, odważne, kolorowe i pełne różnorodnych wzorów. Przywodzą one na myśl propozycje modowego giganta z wybiegów  i estetykę preferowaną przez dyrektora kreatywnego marki, Alessandro Michelego.

To właśnie Michele w komunikacie prasowym przekazał dobre wieści światu. "Gucci Décor to eklektyczna kolekcja przedmiotów, którymi klienci mogą ubrać swoje wnętrza" - czytamy w oświadczeniu Michele'a. Jak dodaje, ideą stojącą za nową kolekcją nie jest narzucanie żadnego konkretnego stylu, a dostarczenie klientom elementów, które pozwoliłyby zindywidualizować daną przestrzeń.

Linia Gucci Décor będzie dostępna za pośrednictwem strony internetowej marki Gucci i w wybranych sklepach stacjonarnych.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Więcej o:
Copyright © Agora SA