Black Red White zaskakuje nowościami. Design w dobrym wydaniu

Black Red White to jedna z najpopularniejszych marek meblarskich w Polsce. W swoich najnowszych kolekcjach BRW zmierza w kierunku minimalizmu i designerskich rozwiązań.

"Piękno jest proste" to hasło przyświecające nowym kolekcjom Black Red White. Marka postawiła tym razem na meble minimalistyczne, nowoczesne i dzięki temu szalenie stylowe. To prawdopodobnie jedna z najciekawszych propozycji w historii tej marki

Czego chcą Polacy?

Nowe kolekcje mebli: Modai, Moko, Muro i Mitoda, a także autorska seria komfortowych sof, to szeroki wachlarz nowości, który BRW właśnie wprowadza do swojej oferty. Powstały one w oparciu o wiele badań konsumenckich oraz wnikliwą analizę gustów, potrzeb i oczekiwań Polaków. Firma zleciła m.in. badanie „Meble w polskich domach", w którym wzięło udział 1000 osób. Zdecydowana większość z nich, czyli aż 47 proc. stwierdziło, że najlepiej czułoby się w mieszkaniu urządzonym w czystym stylu minimalistycznym, 39 proc. wskazało w drugiej kolejności na styl minimalistyczny ciepły, a 28 proc. na styl skandynawski współczesny. Akurat mebli minimalistycznych do tej pory brakowało w ofercie Black Red White. Teraz jednak to ma się zmienić, za sprawą czterech nowych serii.

Wszystkie systemy pełne są sprytnych rozwiązań i elementów, o funkcjach i rozmiarach, które pozwalają wygodnie urządzać, przechowywać i organizować własną przestrzeń. Każda z kolekcji to zupełnie inna opowieść. Łączą je jednak inteligentne rozwiązania oraz umiłowanie piękna, które tkwi w prostych, subtelnych i ultranowoczesnych formach. Dopełnieniem tych systemów jest autorska kolekcja komfortowych sof o uniwersalnych i przyjaznych formach. 

Co oferuje BRW?

System Modai to podstawa wszystkich nowości - proste regały, komody i szafki telewizyjne. Są one uniwersalne i łatwe do dostosowania do niemal każdej przestrzeni.  Mają lekkie formy i występują w trzech kolorach - czerni, bieli i jasnego dębu. Moko to seria oryginalnych komód, bufetów i witryn, które wprowadzają do wnętrza zupełnie nowy styl. A rodzina regałów Mitoda, które można projektować samodzielnie, na zawsze odmieni znaczenie słowa „przechowywanie”. Ostatnia z nich, Muro, to z kolei oryginalne regały z panelem TV, które na zawsze zlikwidują problem wiszących kabli.

Najciekawszym elementem wszystkich kolekcji jest bez wątpienia Moko TV Box. Jest to szafka telewizyjna z charakterystycznymi szczebelkowymi drzwiami, które można zamknąć, gdy chcemy ukryć telewizor. Mebel został zaprojektowany tak, żeby ukryć kable i wszelkie dodatkowe sprzęty, jak np. dekodery. Szafka wygląda stylowo, jest wykonana z drewna, ma w sobie zarazem coś designerskiego i uniwersalnego.

Warto też zwrócić uwagę na towarzyszące meblom RTV i do przechowywania sofy. Mają one uniwersalne formy i ciekawe obicia, które sprawdzą się w niejednym wnętrzu. Wszystkie zaprezentowane nowości zdecydowanie wyróżniają się w ofercie BRW i popychają firmę w nowym, ciekawym kierunku. Bardzo kibicujemy tym zamianom i czekamy na więcej. Kolekcja jest dostępna w sprzedaży od 1 sierpnia.

Więcej o: