Zara Home prezentuje nową, jesienną kolekcję

Tej jesieni Zara Home stawia na prostotę. Nowa kolekcja wyposażenia wnętrz nazywa się Second Nature i jest mocno ukierunkowana na naturalność i minimalizm.

W sklepach hiszpańskiej sieci Zara Home nowe kolekcje wyposażenia wnętrz pojawiają się z bardzo dużą regularnością. Teraz do sklepów zawitała nowa kolekcja na sezon jesienno-zimowy. Nazywa się Second Nature, czyli druga natura. Dom jest naszym środowiskiem naturalnym, powinniśmy się więc czuć w nim dobrze i swobodnie. Pomóc mają nam w tym przedmioty z nowej serii, pełne naturalnych barw i kształtów.

Wśród nowości w Zara Home pojawia się sporo ceramiki i tkanin. Widać w nich wiele nowoczesnych wpływów z domieszką rustykalnych akcentów. Kolorystyka jest zawężona do bieli, piaskowych odcieni, brązów a także różnych wariantów niebieskiego. Biało-kobaltowe kompozycje szczególnie ciekawie prezentują się w zastawie stołowej, ceramicznych naczyniach i tekstyliach.

Wzorów w jesiennej kolekcji jest zdecydowanie mniej niż w letnich propozycjach marki. Pojawiają się jednak delikatne kwiaty i szczególnie modna w nadchodzącym sezonie krata. Zgodnie z nazwą nowej serii, w której pojawia się słowo natura, mamy dominację naturalnych materiałów, jak kamionka i wełna, które z pewnością pomogą wykreować ciepłą atmosferę w czasie chłodniejszych dni.

Więcej o: