Kolejna porcja nowości na jesień od H&M Home

H&M Home wprowadził do swoich sklepów nowe elementy jesiennej kolekcji. Po pierwszej, stonowanej odsłonie, przyszedł czas na bardziej wyraziste tony.

Popularna marka wnętrzarska prosto ze Szwecji - H&M Home, zaprezentowała kolejną serię nowości na jesień. W pierwszej jesiennej kolekcji pojawiło się sporo naturalnych kolorów i materiałów. Więcej na ten temat przeczytasz w artykule: Jesienne nowości w H&M Home. Nowa seria ma zupełnie inny wyraz.

Kolejna odsłona jesiennych propozycji to przede wszystkim tkaniny - poduszki, koce, pościel, ale także drobne przedmioty dekoracyjne. W skrócie, wszystko co potrzeba do wystroju sypialni. Wyróżnikiem nowej serii są kolory. Paleta kolorystyczna została zawężona do kilku odcieni - pudrowego różu, beżu i bordo, które uzupełniają akcenty grafitu oraz czerni. Taki zestaw barw to nowa jesienna klasyka. Wygląda bardziej wyrafinowanie niż typowe na te porę roku brązu, żółcie i pomarańcze. Wyszukane kolory rekompensują proste formy nowych przedmiotów w ofercie H&M Home, bowiem wzorów i deseni jest tym razem bardzo niewiele.

Wydaje się, że projektanci H&M Home konsekwentnie upraszczają przedmioty, które trafiają na sklepowe półki. Dzięki temu łatwo je dopasować do niemal każdego wnętrza. Stanowią nieśmiertelną bazę, która się sprawdzi niezależnie od zmieniających się mód i chwilowych trendów.

Mój Ładny Dom, czyli 10 pytań do Małgorzaty Rozenek