Samsung wprowadza roboty sprzątające inspirowane Gwiezdnymi Wojnami

Limitowana edycja robotów sprzątających Star Wars POWERbot powstała we współpracy z fanami Gwiezdnych Wojen. Odkurzacze wydają dźwięki charakterystyczne dla Dartha Vadera i Szturmowców.

Już w grudniu premiera kolejnej części gwiezdnej sagi - "Star Wars: Ostatni Jedi". Z myślą o fanach Gwiezdnych Wojen firma Samsung wprowadziła dziś limitowaną wersję robota sprzątającego Star Wars POWERbot.

Odkurzacz, który oddycha jak Darth Vader

Urządzenie dostępne będzie w dwóch wersjach - obudowa odkurzacza będzie przypominała maskę Dartha Vadera lub czarno-biały hełm Szturmowca. Oba modele wydają dźwięki charakterystyczne dla danej postaci. Podczas włączania urządzenia w wersji Darth Vader odkurzacz... ciężko oddycha

W celu stworzenia specjalnej edycji produktów firma Samsung ściśle współpracowała z fanami na każdym etapie – od planowania produktu, po projektowanie, produkcję, marketing i dystrybucję.

Dobrze wygląda, ale co potrafi?

Robot POWERbot ma silnik o mocy 30W. Wykorzystano w nim technologie ułatwiające zapamiętanie układu pomieszczenia i wyszukiwanie najszybszej trasy do posprzątania całego domu. Inteligentny czujnik pozwala na sprzątanie w odległości zaledwie 10 mm od cennych dekoracji i przedmiotów osobistych.

Limitowana edycja robotów sprzątających Star Wars POWERbot dostępna będzie także w Polsce.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.