Nowości od Raw Decor. Mozaiki pełne stylu

Polska marka Raw Decor specjalizująca się w mozaikach ceramicznych wprowadziła nowe wzory do swojej oferty. Dwie nowe propozycje wyróżnia elegancja i oryginalność.

Raw Decor to polska marka oferująca najwyższej jakości mozaiki ceramiczne o ponadczasowych wzorach. Teraz Raw Decor rozszerza swoją ofertę o dwa nowe wzory mozaiki: Flabellum i Constellation. Pierwszy to motyw płynnych linii przypominających kształtem rybie łuski. Wyróżnia się elegancją i harmonią. Ten wywiedziony z natury kształt wpisuje się również w najnowsze trendy w designie, gdzie mocno rysuje się silny powrót do organicznych form. Flabellum wyróżnia także stonowana kolorystyka: czerń, biel, szarość i błękit.

Druga nowość, kolekcja Constellation to niezwykle efektowne mozaiki ceramiczne o motywie gwiazdozbioru. Składa się z wielu drobnych, symetrycznie rozłożonych elementów przypominających gwiazdy. Szczególnie efektownie mozaika ta wygląda w odcieniu głębokiego kobaltu. Nowa kolekcja łączy perfekcję wykonania, oryginalny design oraz dbałość o detal. Wzorzysta ceramika z delikatnym a zarazem szykownym zestawieniem kolorów idealnie komponuje się we wnętrzach łazienkowych, kuchennych sprawdza się ponadto w aranżacji salonu.

Obie nowe kolekcje od Raw Decor zdecydowanie wyróżniają się elegancją i niepowtarzalnym wzornictwem. Będą pasować do wnętrz w różnych stylach - od nowojorskiego po skandynawski. Mozaiki są sprzedawane w plastrach o wymiarach 29 x 30 cm, co ułatwia ich układanie na ścianach bądź podłogach. Cena za plaster to: 39,95 zł.

Więcej o: