Świąteczne propozycje w duchu hygge od BoConcept

Nowa kolekcja dodatków świątecznych od BoConcept została stworzona w duchu filozofii hygge. Oznacza to, że rzeczy te pomogą wykreować przytulną atmosferę w każdym domu.

Hygge, opisywane jako błogość, ciepło, jest nierozerwalnie związane ze skandynawską kulturą. Ogólnie mówiąc, jest to sztuka kreowania przyjemnej atmosfery. 
BoConcept oferuje pełną kolekcję świątecznych dekoracji, które pomogą stworzyć atmosferę hygge w każdym domu: lśniące metale, jedyne w swoim rodzaju ręczne ozdoby, ciepłe tkaniny i o wiele więcej. Świąteczne dekoracje od BoConcept można wykorzystać jako dopełnienie głównego motywu lub stworzyć kontrast w postaci kilku wyrazistych akcentów. Połączenie naturalnych barw pomoże zbudować ciepłą i intymną atmosferę. Z kolei kombinacja szarości, bieli i jasnego drewna zapewni neutralność i prawdziwie skandynawski wygląd.

Duński koncept hygge możesz również zastosować, dekorując swój świąteczny stół. Pomoże w tym nowa zastawa stołowa nora od BoConcept. Jej elementy starannie zaprojektowano i stworzono z materiałów takich jak porcelana, bambus, szkło, stal nierdzewna i jej piaskowana odmiana. Minimalistyczna i funkcjonalna zastawa stołowa nora będzie piękną oprawą dla świątecznych potraw.

Stylistka BoConcept, Gitte Kjær, tłumaczy, co dla niej oznacza hygge i w jaki sposób stosuje tę duńską filozofię w swoich projektach:

Dla mnie hygge to nie tylko atmosfera rodzinnych spotkań, urodzin czy innych dużych przyjęć; to nierozerwalna cząstka naszego domu i stylu naszego życia. Hygge definiuje mój wybór kolorów i materiałów, które zapewnią ponadczasowy wygląd, komfort i przede wszystkim przytulną atmosferę.

Gitte Kjær projektuje wnętrza i domy dla czasopism, katalogów, filmów, galerii handlowych i salonów sprzedaży od 1992 roku. W ostatnim czasie jej wyjątkowy talent i oko do detali okazały się być nieocenioną pomocą przy tworzeniu Przewodnika Hygge BoConcept. Bez względu na to, czy chodzi o kilka pięknych dodatków na świąteczny stół, o pełny projekt wnętrza lub po prostu o przytulną sofę na długie zimowe wieczory – BoConcept oferuje wszystko, czego potrzeba, aby stworzyć wymarzony dom.