Eichholtz z pierwszym sklepem w Warszawie

W Warszawie otworzył się pierwszy flagowy sklep luksusowej holenderskiej marki Eichholtz. Pod szyldem Clue Studio znajdziemy meble, oświetlenie, tekstylia i akcesoria.

Marka Eichholtz powstała 25 lat temu w Holandii. Szybko stała się popularna w Azji i Stanach Zjednoczonych, a następnie podbiła rynek kanadyjski i europejski. Firma Eichholtz wypracowała charakterystyczny styl, będący mieszanką klasyki, nowoczesności i elegancji. Znakiem rozpoznawczym marki stały się szykowne sprzęty, mające posmak luksusu. Kuszą połyskującymi, ale nie ostentacyjnymi powierzchniami. Wyróżniają je wysokiej jakości materiały, geometryczne formy i staranne wykończenia.

W ofercie Eichholtz znajdziemy pikowane sofy, delikatne kryształowe lampy, efektowne stoliki kawowe i znacznie więcej. Pasują one i do klasycznych, i do nowoczesnych wnętrz. Znajdą tu coś dla siebie zarówno wielbiciele stylów glamour, nowojorskiego, nowoczesnego, jak i bardziej klasycznych.

Clue Studio to jedyny showroom w Warszawie, który został wybrany przez holenderską markę do jej reprezentowania. Znajdziemy w nim wszystko, z czego słynie Eichholtz - luksusowe meble, oświetlenie, tekstylia i dodatki. Firma realizuje także projekty indywidualne oraz zajmuje się doradztwem przy urządzaniu wnętrz, w tym także hoteli.

Clue Studio, Ul. Syta 93, Warszawa

Więcej o: