Nowa kolekcja H&M Home. Tu króluje róż

Choć przed nami dopiero zima, to w sklepach H&M Home już pojawiła się wiosenna kolekcja. Pierwsze skrzypce odgrywa w niej kolor różowy.

Nowa, wiosenna kolekcja szwedzkiej marki H&M Home jest lekka i szalenie wdzięczna. Dominującą rolę odgrywa tym razem kolor, a konkretnie róż uzupełniony o jasny beż, biel i akcenty czerni oraz naturalnego drewna. Wbrew pozorom nie jest ona jednak ani infantylna, ani przesłodzona. Róż bowiem pojawia się w przybrudzonym odcieniu na przedmiotach o prostych, niemal minimalistycznych formach. Do tego w nowej kolekcji jest wiele afrykańskich akcentów. Na kilku przedmiotach, w tym poduszkach dekoracyjnych, pojawia się wzór czarno-białych pasków zebry oraz delikatne desenie afrykańskich plemion.

Takie połączenie sprawia, że nowa seria prezentuje się stylowo, a nawet wyrafinowanie. Jednocześnie są w niej rzeczy o bardzo uniwersalnym charakterze, które będą pasować do wnętrz w różnych stylach.

Co konkretnie znajdziemy wśród nowości H&M Home? Jak zwykle szwedzka marka stawia na tkaniny - poduszki i koce. Jest też sporo artykułów dekoracyjnych - wazonów, ramek na zdjęcia i szkatułek. Nam szczególnie się spodobały dwukolorowe wazony o formach nawiązujących do greckich waz. Co najważniejsze, wcale nie trzeba czekać do wiosny, żeby wprowadzić je do wnętrz. Wiosenna kolekcja już jest dostępna w sklepach H&M Home. Jeśli więc chcecie sobie sprawić prezent na święta, możecie ruszać śmiało do sklepów.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.