Ruszyła świąteczna wyprzedaż w home&you

Świąteczne wyprzedaże już się zaczęły! W salonach home&you rabaty sięgają nawet 50 proc., a w sklepie online otrzymamy dodatkowe 20 proc. na produkty świąteczne.

W sklepach home&you wyprzedaże zaczynają się już przed świętami. Jest to znakomita okazja, żeby kupić w ostatniej chwili dekoracje bożonarodzeniowe.

Według tradycji choinkę powinno się ubierać w wigilijny poranek. Na tych, którzy w oczekiwaniu wytrwali niemal do końca, czeka w salonach home&you miła niespodzianka – ozdoby choinkowe w znacznie niższych cenach. Wśród przecenionych produktów znalazły się tradycyjne okrągłe bombki czy zawieszki, które na pierwszy rzut oka przypominają elegancką biżuterię. Są też piękne bombki o oryginalnych formach - sowy, krowy na nartach czy posrebrzane serduszka.

Świąteczna kuchnia w dobrej cenie

Bożonarodzeniowe dekoracje to jednak nie tylko choinka. Kuchnia, która jest miejscem długich przedświątecznych przygotowań, też może wyglądać magicznie. W tych dniach postawmy na okolicznościowe tekstylia – wielbicielom czerwieni dedykujemy ściereczki, rękawice oraz fartuszki z serii Scandic lub Deerlove, a miłośnikom elegancji komplet ręczników kuchennych Rich. Taniej kupimy także czajniczek oraz kubki z kolekcji Mr&Mrs Cat oraz Snow flaker, które pozwolą na chwilę wytchnienia z ciepłą, zimową, pachnącą pomarańczową skórką herbatą.

Prezenty last minute

W home&you można także kupić taniej upominki dla najbliższych. Świetnym pomysłem na prezent są kolorowe kubki w cenie już od 12,50 zł, poszewki na poduchy z uroczymi zwierzakami w zimowych przebraniach albo świece Deerlove. W niższych cenach są także puchate kapcie i termofory ze świątecznej kolekcji, które również można komuś podarować.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.