Szwedzkie dodatki do domu na święta od Cellbes

Jak nadać wnętrzu wyjątkowy, rodzinny charakter? Podpowiadamy razem ze szwedzką marką Cellbes, która w swojej ofercie ma kilka świątecznych perełek.

Rzeczy do domu z oferty marki Cellbes sprawdzą się nie tylko w święta, ale i przez całą zimę. Wprowadzają bowiem do domu przytulny i ciepły klimat. Na oknie ślicznie będzie się prezentował świecznik, w sypialni zielony dywanik będzie ogrzewał stopy, na kanapie w salonie subtelnym akcentem staną się czerwone, miękkie poduszki. To i znacznie więcej znajdziemy w ofercie sklepu.

Szwedzka marka Cellbes istnieje od ponad 60 lat. Zaczynała od odzieży i stopniowo rozszerzała swoją ofertę o rzeczy do domu. Sprzedaż opiera na katalogach i sklepie internetowym, co od wielu lat jest podstawą funkcjonowania marki. Cellbes to również home fashion, czyli dodatki, które świetnie ubiorą nasz dom – skandynawskie lampki, świeczniki, pościel, tekstylia i akcesoria kuchenne.

Świąteczna oferta jest oparta o skandynawską stylistykę, co oznacza, że jest w niej dużo naturalnych akcentów, drewna i tkanin. Motywem przewodnim wielu rzeczy są gwiazdki. W kolekcji jest dużo lampionów i świeczników, które rozjaśnią atmosferę w czasie długich zimowych wieczorów.