Wiosenny lookbook od Zara Home. Dużo pięknych nowości

Na sezon wiosenno-letni 2018 Zara Home proponuje odrobinę romantyzmu i mnóstwo naturalnych inspiracji. Co się pojawi na sklepowych półkach?

Na każdy sezon hiszpańska marka Zara Home przygotowuje lookbook, który prezentuje nowości, jakie trafią na sklepowe półki. Jest to zarazem zapowiedź trendów, jakie mają w danym sezonie dominować. Z lookbooku na nadchodzący, wiosenno-letni sezon wynika, że będziemy podążać ku bardziej romantycznym i naturalnym klimatom.

W nowej kolekcji marki Zara Home królują tkaniny z roślinnymi wzorami. Szczególnie wyróżniają się liście paproci, które zagościły na tekstyliach stołowych i pościeli. Wyglądają one lekko i stylowo. Struktura liści paproci została też odciśnięta na wielu przedmiotach - dzbanach, wazonach, dekoracyjnych paterach. Czyni to tę roślinę lejtmotywem całej kolekcji. Z drugiej strony projektanci Zara Home postawili na stonowaną elegancję. Wiele przedmiotów ma złote akcenty i proste, szykowne formy. Odnajdziemy je m.in. w zastawie stołowej, artykułach dekoracyjnych i drobnych meblach. Tych ostatnich w ofercie marki jest coraz więcej. Uwagę zwracają szczególnie stoliki kawowe o lekkich i stylowych formach.

Elementem spajającym całą kolekcję jest kolorystyka. W nowej ofercie królują jasne barwy, głównie pastele, ale też wypalona na słońcu zieleń, błękity, brudny róż i paskowe odcienie beżu. Jest też oczywiście sporo bieli i wspomniane wyżej akcenty złota.

Te zdjęcia z pewnością sprawią, że zatęsknicie za latem.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.